• خانه
  • اخبار
  • YouTube Go مرده است و احتمالاً می توانید YouTube Premium را سرزنش کنید

YouTube Go مرده است و احتمالاً می توانید YouTube Premium را سرزنش کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
YouTube Go مرده است و احتمالاً می توانید YouTube Premium را سرزنش کنید


YouTube Go مرده است و احتمالاً می توانید YouTube Premium را سرزنش کنید

افزایش (اعتبار: YouTube)

YouTube Go احتمالاً برنامه‌ای نیست که بسیاری از خوانندگان ما در ایالات متحده با توجه به تمرکز استثنایی آن بر کشورهای در حال توسعه با آن آشنا باشند، اما در شش سال عمر خود بیش از 500 میلیون بارگیری را ثبت کرده است. آن هم مرده است. یوتیوب اخیراً اعلام کرده است که این برنامه در ماه آگوست متوقف خواهد شد.

YouTube Go پیشرو برنامه Google برای “میلیارد کاربر بعدی” در سال 2016 بود. وقتی به اندازه گوگل هستید و “اکثر کاربران اینترنت” را به عنوان پایگاه مشتری خود حساب می کنید، بهترین راه برای افزایش رشد این است که افراد بیشتری را جذب کنید. اینترنت. نتیجه چندین محصول با نام تجاری Go بود که دستگاه های پایین رده با دسترسی محدود به اینترنت را هدف قرار دادند. یکی از بزرگترین بازارهای نوظهور هند بود.

با خاموش کردن YouTube Go، یوتیوب به بهبود برنامه اصلی YouTube به عنوان دلیل اصلی اشاره می کند. این شرکت می‌گوید که برنامه اصلی «بهبود عملکرد دستگاه‌های سطح پایه یا کسانی که یوتیوب را در شبکه‌های کندتر تماشا می‌کنند» اشاره کرده است. یوتیوب می گوید برنامه اصلی همچنین تجربه کاربری بهتری دارد [and] ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که در YouTube Go در دسترس نیستند و بسیاری درخواست کرده‌اند – مانند امکان نظر دادن، پست کردن، ایجاد محتوا و استفاده از تم تیره.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات