• خانه
  • اخبار
  • YouTube ویدیوی ترسناک را به عنوان “برای کودکان” علامت گذاری می کند، به سازنده اجازه نمی دهد رتبه را تغییر دهد

YouTube ویدیوی ترسناک را به عنوان “برای کودکان” علامت گذاری می کند، به سازنده اجازه نمی دهد رتبه را تغییر دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
YouTube ویدیوی ترسناک را به عنوان "برای کودکان" علامت گذاری می کند، به سازنده اجازه نمی دهد رتبه را تغییر دهد


یوتیوب تاریک و ترسناک فکر می کند

بزرگنمایی / یوتیوب فکر می کند سریال تاریک و ترسناک “Local58TV” برای کودکان است. (اعتبار: Local58TV)

ربات‌های عالی تعدیل محتوا گوگل دوباره به آن مشغول هستند. یوتیوب پس از انجام کارهایی مانند گنجاندن دستورالعمل های خودکشی در یک ویدیوی کودکان و کل شماره Elsagate، اکنون یک ویدیوی ترسناک را با عنوان “برای کودکان” برچسب گذاری می کند. بدتر از همه این است که برخلاف میل سازنده است. این ویدیو قبلاً به‌عنوان 18+ پرچم‌گذاری شده بود و YouTube تصمیم گرفت که برای کودکان است و به سازنده اجازه نمی‌دهد رتبه محتوای خود را بازیابی کند.

ویدیوی مورد بحث مربوط به سریال ترسناک Local58TV است. خالق، کیرس استراوب، حساب خود را در آخر هفته بررسی کرد تا متوجه شود که محتوای غیرکودک او توسط هوش مصنوعی تعدیل کننده محتوای YouTube مشاهده شده و به طور خودکار برای کودکان پرچم گذاری شده است.

«برای بچه‌ها» در این زمینه به این معنی است که Google ویدیو را برای درج در برنامه «YouTube Kids» علامت‌گذاری کرده است، که یک رابط جداگانه برای YouTube است که فقط باید یک قطعه انتخاب شده «ایمن» از YouTube را نشان دهد. پرچم “کودکان” همچنین به این معنی است که ویدیو مجبور است با قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان ایالات متحده (COPPA) مطابقت داشته باشد، بنابراین نظرات غیرفعال می شوند.

خواندن 6 پاراگراف باقی مانده | نظرات