• خانه
  • اخبار
  • Wordle: The Party Game در واقع اولین بازی رومیزی Wordle نیست

Wordle: The Party Game در واقع اولین بازی رومیزی Wordle نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Wordle: The Party Game در واقع اولین بازی رومیزی Wordle نیست


روز پنجشنبه، نیویورک تایمز و هاسبرو اعلام کردند Wordle: The Party Gameنسخه فیزیکی 20 دلاری بازی محبوب وب ویروسی که از ماه اکتبر در دسترس خواهد بود. اما این بازی جدید بسیار دور از اولین بازی است که به بازیکنان اجازه می دهد اساساً «بازی کنند وردل در زندگی واقعی، همانطور که نسخه بازاریابی وعده داده است.

جدا از تغییر آشکار محیط، Wordle: The Party Game خود را از الهام دیجیتال خود در درجه اول از طریق گیم پلی چند نفره طراحی شده برای دو تا چهار بازیکن متمایز می کند (به گفته سازنده برای سنین 14+ توصیه می شود). ابتدایی ترین حالت بازی بازیکنانی را به نوبت به عنوان “میزبان” می گیرد و می تواند یک کلمه مخفی پنج حرفی را انتخاب کند – نگران نباشید، سی ان ان گزارش می دهد که این بازی با “فهرست رسمی کلمات برای استفاده از تایمز” ارائه می شود. نمی توانی به خودت فکر کنی

سپس بازیکن غیر میزبان از یک صفحه بازی با پاک کردن خشک برای حدس زدن کلمه مخفی میزبان استفاده می کند. سپس میزبان حروف را با استفاده از کاشی‌های شفاف سبز و زرد علامت‌گذاری می‌کند – که پس از بازی دیجیتالی طرح‌ریزی شده‌اند – به ترتیب حروفی را که در جای درست قرار دارند و حروفی را که در جای دیگری در کلمه مخفی وجود دارند، نشان می‌دهد. به بازیکنان بر اساس تعداد حدس هایی که برای حدس زدن کلمه مخفی نیاز است امتیاز داده می شود.

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات