منو سایت

  • خانه
  • WhatsApp یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرد

WhatsApp یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

WhatsApp ، مانند اکثر برنامه های دیگر ، آزمایش بتا را انجام می دهد. این فرایند ضروری است ؛ زیرا قبل از راه اندازی برنامه برای عموم ، باید از اجرای بهینه آن اطمینان حاصل شود. علاوه بر این ، اگر برنامه ای به صورت عمومی راه اندازی یا به روز شود و عملکرد آن خوب نباشد ، کاربران هنگام استفاده از برنامه با مشکلات زیادی روبرو می شوند و این مشکل پیامدهای فاجعه باری خواهد داشت.

WhatsApp قبلاً نسخه بتا برنامه های تلفن همراه خود را برای Android و iOS منتشر کرد. اما اکنون ، به گفته وب سایت WABetaInfo ، به نظر می رسد که این پلتفرم در حال راه اندازی یک برنامه بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود است.

همانطور که احتمالاً بسیاری از شما می دانید ؛ WhatsApp دارای یک برنامه رومیزی است که به کاربران امکان می دهد به جای دسترسی مداوم به تلفن های خود ، با رایانه شخصی صحبت کنند.

این برنامه بتا اساساً به کاربران شرکت کننده اجازه می دهد تا ویژگی های جدید برنامه را قبل از سایرین مشاهده و آزمایش کنند. این فرایند همچنین به WhatsApp کمک می کند تا اشکالات احتمالی و حفره های امنیتی را قبل از انتشار نسخه عمومی برنامه شناسایی کند. این برنامه بتا هر دو نسخه Windows و macOS را پوشش می دهد.

شایان ذکر است که این برنامه ، به دلیل بتا بودن ، احتمالاً دارای اشکالات و مشکلاتی است. بنابراین ، احتمالاً یک گزینه ایده آل برای استفاده روزمره نخواهد بود.

WhatsApp یک بتا عمومی برای برنامه دسکتاپ خود منتشر کرده است که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.