• خانه
  • اخبار
  • Volvo، Chargepoint، Starbucks برای افزایش شارژ سیاتل-دنور EV

Volvo، Chargepoint، Starbucks برای افزایش شارژ سیاتل-دنور EV

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Volvo، Chargepoint، Starbucks برای افزایش شارژ سیاتل-دنور EV


ولوو در ایستگاه‌های شارژ جدید که در برخی مکان‌ها در استارباکس در مسیر بین دنور و سیاتل نصب می‌شوند، به‌طور رایگان شارژ خواهد کرد.

بزرگنمایی / ولوو در ایستگاه‌های شارژ جدید که در برخی مکان‌ها در استارباکس در مسیر بین دنور و سیاتل نصب می‌شوند، به‌طور رایگان شارژ خواهد کرد. (اعتبار: ولوو)

رانندگی با یک وسیله نقلیه الکتریکی بین سیاتل و دنور تا پایان سال جاری کمی آسان تر خواهد شد. زنجیره قهوه استارباکس با Volvo Cars و ChargePoint برای نصب شارژرهای سریع DC در مسیر 1350 مایلی (2173 کیلومتری) شریک شده است.

ولوو می‌خواهد به مردم آزادی حرکت بدهد و تأثیر آن‌ها بر محیط‌زیست را کاهش دهد. آندرس گوستافسون، رئیس و مدیر عامل شرکت Volvo Car USA، گفت: با کار با استارباکس، ما می‌توانیم این کار را با فراهم کردن مکان‌های دلپذیر برای استراحت در حین شارژ خودروهایشان انجام دهیم.

مایکل کوبوری، مدیر عامل توسعه پایدار در استارباکس، گفت: “ما هیجان زده هستیم که با Volvo Cars همکاری کنیم تا آزمایش کنیم چگونه می توانیم وسایل نقلیه الکتریکی مشتریان خود را در فروشگاه های استارباکس شارژ کنیم.” آینده‌ای را تصور کنید که استارباکس به مشتریان ما کمک می‌کند تا پایدارتر با هم ارتباط برقرار کنند.»

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات