• خانه
  • اخبار
  • Volta Trucks کامیون های برقی کلاس 7 خود را در سال آینده در ایالات متحده عرضه خواهد کرد

Volta Trucks کامیون های برقی کلاس 7 خود را در سال آینده در ایالات متحده عرضه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Volta Trucks کامیون های برقی کلاس 7 خود را در سال آینده در ایالات متحده عرضه خواهد کرد


Volta Trucks Zero از ابتدا به عنوان یک وسیله نقلیه تدارکاتی الکتریکی بی سیم طراحی شده است.  راننده می تواند از هر طرف وارد یا خارج شود و در موقعیت رانندگی مرکزی با چشمان خود در ارتفاع مناسب بنشیند تا دوچرخه سواران و سایر کاربران آسیب پذیر جاده را شناسایی کند.

بزرگنمایی / Volta Trucks Zero از ابتدا به عنوان یک وسیله نقلیه تدارکاتی الکتریکی بی سیم طراحی شده است. راننده می تواند از هر طرف وارد یا خارج شود و در موقعیت رانندگی مرکزی با چشمان خود در ارتفاع مناسب بنشیند تا دوچرخه سواران و سایر کاربران آسیب پذیر جاده را شناسایی کند. (اعتبار: ولتا | گتی ایماژ | اوریش لاوسون)

اگر در لس آنجلس زندگی می کنید، می توانید برخی از وسایل نقلیه الکتریکی با ظاهر متمایز Volta Trucks را ببینید که در حال حرکت هستند، زیرا این استارت آپ سوئدی قصد دارد سال آینده ناوگان آزمایشی کامیون های کلاس 7 را در شهر مستقر کند. پس از تمرکز اولیه بر اروپا، Volta Trucks روز پنجشنبه فاش کرد که مانند شاهزاده آکیم به آمریکا می آید.

ولتا زیرو از ابتدا به عنوان یک کامیون سنگین الکتریکی طراحی شده بود، نه اقتباسی از یک پلت فرم احتراق داخلی موجود. کامیون دارای موقعیت رانندگی مرکزی است که راننده را در ارتفاع مناسب قرار می دهد تا کاربران آسیب پذیر جاده مانند دوچرخه سواران را با حداقل مناطق مرده شناسایی کند. محدوده مناسب برای مسیر 95-125 مایل (152-201 کیلومتر) است – Zero برای تدارکات شهری طراحی شده است، نه مسافت های طولانی.

اما کامیون های Volta را به عنوان یک پروژه تحقیقاتی در نظر نگیرید. باتری ها و موتورها هر دو توسط رهبران صنعت تامین می شوند و به جای ایجاد یک کارخانه جدید با برنامه هایی برای تسلط بر جهان، کامیون ها با کارخانه سابق MAN در Steyr، اتریش قرارداد بسته می شوند.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات