• خانه
  • اخبار
  • VMware Fusion بتا به Parallels در پشتیبانی Apple Silicon Windows VM می پیوندد

VMware Fusion بتا به Parallels در پشتیبانی Apple Silicon Windows VM می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
VMware Fusion بتا به Parallels در پشتیبانی Apple Silicon Windows VM می پیوندد


VMWare Fusion روی مک استودیو اجرا می شود.

بزرگنمایی / VMWare Fusion روی مک استودیو اجرا می شود.

انتقال از Intel به Apple Silicon Mac برای اکثر نرم افزارها روان بود، به لطف نرم افزار سازگاری Rosetta 2 و توسعه دهندگان برنامه که به سرعت پشتیبانی Apple Silicon را به نرم افزار خود اضافه کردند. اما قابلیت اجرای برنامه های ویندوز و ویندوز، چه به طور مستقیم روی سخت افزار از طریق Boot Camp یا از طریق ماشین مجازی، هنوز به طور رسمی پشتیبانی نمی شود.

اما فروشندگان نرم افزار مجازی سازی پولی در تلاش هستند تا این شکاف را پر کنند. Parallels Desktop 17 نسخه Arm ویندوز 11 را در ماشین مجازی اجرا خواهد کرد و دیروز VMware نسخه بتا VMware Fusion 12 را منتشر کرد که می تواند همین کار را انجام دهد.

پست وبلاگ VMware برخی از تغییراتی را که برای پشتیبانی از ویندوز 11 انجام داده اند، توضیح می دهد، که بسیاری از آنها به موازات کار انجام شده توسط Parallels است. برای برآورده کردن نیازهای TPM ویندوز 11، نرم افزار یک فایل رمزگذاری شده ایجاد می کند که برای ذخیره همان نوع داده هایی که یک TPM واقعی در یک رایانه واقعی ذخیره می کند، استفاده می شود. VMware همچنین شامل یک درایور گرافیکی دوبعدی اساسی است تا دسکتاپ ویندوز بتواند به درستی بر روی نمایشگرهای با وضوح بالا نمایش داده شود، به علاوه یک درایور اصلی شبکه.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات