• خانه
  • اخبار
  • Vívosmart 5 جدید گارمین با یک پاکت خالی با ترفندهایی با رقابت سخت روبرو می شود.

Vívosmart 5 جدید گارمین با یک پاکت خالی با ترفندهایی با رقابت سخت روبرو می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Vívosmart 5 جدید گارمین با یک پاکت خالی با ترفندهایی با رقابت سخت روبرو می شود.


Vívosmart 5 جدید گارمین با یک پاکت خالی با ترفندهایی با رقابت سخت روبرو می شود.

افزایش (اعتبار: Garmin)

گارمین به تازگی جدیدترین ردیاب تناسب اندام خود را با نام Vívosmart 5 منتشر کرده است، یک دستگاه پوشیدنی که برای پوشش اصول ردیابی خواب و فعالیت و ارائه اعلان‌های تلفن طراحی شده است. این ردیاب جدید جایگزین vívosmart 4 می شود که اکنون 4 ساله است. اما در چهار سال گذشته، ردیاب جدید از آخرین نسخه پیشرفت چندانی نکرده است، در حالی که رقابت هایی مانند Fitbit’s Charge 5 جهش های قابل توجهی داشته است.

هنگامی که گارمین Vívosmart 4 را در سال 2018 راه اندازی کرد، دارای مزایایی مانند حسگر اکسیژن خون نادر در آن زمان و مجموعه معمولی شاخص های عمیق سلامت گارمین بود که از اکثر رقبا بهتر بود. ردیاب تناسب اندام Fitbit’s Charge 5 اکنون دارای حسگرهای اکسیژن خون و همچنین حسگرهای الکترودرمال (برای اندازه گیری استرس)، GPS و توانایی خواندن ECG است – تمام مواردی که Vívosmart 5 جدید فاقد آن است.

من یک آخر هفته را به خواب، تمرین و نظارت بر علائم حیاتی بدنم با Vívosmart 5 گذراندم تا قبل از عرضه رسمی آن، نگاهی گذرا به دستگاه بیندازم و ایده ای داشته باشم که آیا داده های عمیق و عملکرد اختصاصی گارمین همچنان می تواند این دستگاه را تبدیل به یک دستگاه کند یا خیر. خرید مفید از آنجایی که این یک مدل قبل از انتشار است، اشتباهاتی وجود داشت، اما هیچ چیز مانع از آن نمی شد که تصور روشنی از قابلیت های آن داشته باشیم.

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات