• خانه
  • اخبار
  • USPS نسل بعدی ون های تحویل الکتریکی بیشتری را خریداری خواهد کرد

USPS نسل بعدی ون های تحویل الکتریکی بیشتری را خریداری خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
USPS نسل بعدی ون های تحویل الکتریکی بیشتری را خریداری خواهد کرد


تصویر کامیون جدید USPS در حومه شهر

بزرگنمایی / نه، این یک رندر از یک فیلم پیکسار نیست. این چیزی است که وسیله نقلیه تحویل پست جدید USPS شبیه به آن خواهد بود. (اعتبار: USPS)

در سال 2021، خدمات پستی ایالات متحده یک وسیله نقلیه تحویل جدید را برای جایگزینی ناوگان قدیمی Grumman LLV انتخاب کرد. با این حال، USPS بلافاصله مورد انتقاد قرار گرفت زیرا اکثریت 165000 خودروی تحویل نسل بعدی که توسط Oshkosh Defense ساخته می‌شوند، الکتریکی نیستند.

اما روز چهارشنبه، USPS نظر خود را تغییر داد و اعلام کرد که اکنون خرید NGDVs را به 50000 دستگاه NGDV محدود می کند که حداقل نیمی از آن ها خودروهای برقی با باتری خواهند بود. طبق اعلام فدرال رجیستر، این شرکت همچنین اعلام کرد که 34500 وسیله نقلیه تجاری آماده خواهد خرید، “شامل هر تعداد BEV که به صورت تجاری در دسترس هستند و مطابق با مشخصات تحویل ما هستند.”

NGDV Oshkosh طوری طراحی شده است که به موتور احتراق داخلی یا درایو الکتریکی باتری مجهز شود. هنگامی که USPS برای اولین بار NGDV را انتخاب کرد، گفت که تنها 10 درصد از سفارش برای وانت های پستی BEV خواهد بود – مدیر پست لوئیس دی جوی از طرف خدمات پستی به فقر اشاره کرد که به گفته او توانایی خرید BEV های بیشتر را ندارد.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات