• خانه
  • اخبار
  • USPS به تصمیم خود برای خرید کامیون های ناکارآمد 8.6 mpg پایبند است

USPS به تصمیم خود برای خرید کامیون های ناکارآمد 8.6 mpg پایبند است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
USPS به تصمیم خود برای خرید کامیون های ناکارآمد 8.6 mpg پایبند است


نسل بعدی وسیله نقلیه تحویلی به طرز شگفت انگیزی دیوانه به نظر می رسد، اما بیشتر این کامیون های پست جدید تقریباً به اندازه کامیون های قدیمی Grumman LLV دی اکسید کربن در هوا منتشر می کنند.

بزرگنمایی / نسل بعدی وسیله نقلیه تحویلی به طرز شگفت انگیزی دیوانه به نظر می رسد، اما بیشتر این کامیون های پست جدید تقریباً به اندازه کامیون های قدیمی Grumman LLV دی اکسید کربن در هوا منتشر می کنند. (اعتبار: USPS)

در فوریه 2021، خدمات پستی ایالات متحده تصمیمی بحث برانگیز برای جایگزینی ناوگان کامیون های پستی منسوخ و ناکارآمد خود با ناوگان جدیدی از کامیون های پست دیزلی تقریباً کاملاً جدید و ناکارآمد گرفت. اگرچه بیشتر مسیرهای تحویل USPS برای وسایل نقلیه الکتریکی مناسب هستند، USPS تصمیم گرفته است که فقط 10 درصد از سفارش برنامه ریزی شده الکتریکی باشد.

در اوایل فوریه 2022، این تصمیم به انتقاد جدی از سوی آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و شورای کیفیت محیط زیست کاخ سفید منجر شد، که خدمات پستی را متهم کردند که به درستی در مورد تأثیر تصمیم خود بر محیط زیست مطابق با قانون تحقیق نکرده است.

این هفته، USPS آخرین رکورد خود از تصمیم و سابقه ملاحظات زیست محیطی برای خرید نسل بعدی خودروی تحویل را منتشر کرد. و این یک خبر بد برای هر کسی است که به تغییرات آب و هوا یا آلودگی هوا علاقه دارد، زیرا خدمات پستی در حال حفاری است و از تغییر برنامه های خود خودداری می کند. این بدان معناست که 90 درصد از 50,000 تا 165,000 NGDV سفارش داده شده از بنزین استفاده می کند و به طور متوسط ​​تنها 8.6 مایل در کیلوگرم (28.86 لیتر در 100 کیلومتر) در هنگام استفاده با تهویه مطبوع مصرف می کند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات