• خانه
  • اخبار
  • USB Installer الزامات حساب مایکروسافت را در ویندوز 11 (و سایر موارد) حذف می کند

USB Installer الزامات حساب مایکروسافت را در ویندوز 11 (و سایر موارد) حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
USB Installer الزامات حساب مایکروسافت را در ویندوز 11 (و سایر موارد) حذف می کند


ابزار Rufus به شما پیشنهاد می کند که رسانه نصب ویندوز 11 را هنگام ایجاد آن تغییر دهید.  راه حل برای الزامات حساب مایکروسافت برای نسخه بتای 3.19 جدید است.

بزرگنمایی / ابزار Rufus به شما پیشنهاد می کند که رسانه نصب ویندوز 11 را هنگام ایجاد آن تغییر دهید. راه حل برای الزامات حساب مایکروسافت برای نسخه بتای 3.19 جدید است. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

یکی از «ویژگی‌های» جدیدی که با به‌روزرسانی 22H2 ویندوز 11 ارائه می‌شود، نیاز به حساب مایکروسافت برای همه نصب‌های جدید است، صرف نظر از اینکه از نسخه Home یا Pro سیستم‌عامل استفاده می‌کنید. و این خیلی بد است، زیرا به روز رسانی 22H2 برخی از ایرادات اولیه ویندوز 11 را برطرف می کند و در عین حال بهبودهای خوبی در کیفیت زندگی اضافه می کند.

یک راه حل آسان برای این نیاز، Rufus USB Formatting Tool است که می تواند یک رسانه نصب USB برای ویندوز و هر سیستم عامل دیگری ایجاد کند. Rufus قبلاً برخی از پرچم‌ها را برای حذف بررسی‌های مورد نیاز سیستم ویندوز 11 از نصب‌کننده ارائه کرده است و نیاز به ویرایش‌های دست و پا گیر رجیستری ویندوز و سایر راه‌حل‌ها را از بین می‌برد. اما نسخه بتا 3.19 همچنین نیاز حساب مایکروسافت را برای نصب‌های جدید حذف می‌کند و راه‌اندازی یک رایانه ویندوزی جدید با یک حساب محلی سنتی را آسان‌تر می‌کند.

هنگام راه اندازی ویندوز 11، قبل از ایجاد حساب کاربری، مطمئن شوید که رایانه خود را به اینترنت وصل نکرده اید. این ترفند برای دور زدن نیاز حساب مایکروسافت در ویندوز 11 پرو و ​​برخی از نسخه های بعدی ویندوز 10 کار می کند، اما به طور کامل از ویندوز 11 22H2 حذف شده است. ابزار Rufus به سادگی به وضعیت قبل از 22H2 باز می گردد.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات