• خانه
  • اخبار
  • Unihertz Titan Slim به سبک بلک بری نتوانست نظر منتقدان را تحت تأثیر قرار دهد

Unihertz Titan Slim به سبک بلک بری نتوانست نظر منتقدان را تحت تأثیر قرار دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Unihertz Titan Slim به سبک بلک بری نتوانست نظر منتقدان را تحت تأثیر قرار دهد


Unihertz Titan Slim.  فریم های بزرگ و چیدمان عجیب صفحه کلید دارد.

بزرگنمایی / Unihertz Titan Slim. فریم های بزرگ و چیدمان عجیب صفحه کلید دارد. (اعتبار: Unihertz)

جدیدترین گوشی هوشمند بوتیک Unihertz Unihertz Titan Slim است. برخلاف گوشی های تمام صفحه که بر بازار تسلط دارند، این گوشی نشان دهنده تلاش دیگری برای معرفی گوشی های QWERTY به سبک بلک بری در عصر گوشی های هوشمند است.

به هر دلیلی، Unihertz هرگز به طور رسمی از این گوشی در وب سایت خود رونمایی نکرده است (فقط این تصویر تیزر “به زودی” وجود دارد)، اما تاکنون نقدهای کافی از این گوشی منتشر شده است، زیرا این محصول عمدتاً عمومی است. به خاطر داشته باشید که تقریباً هر بازبینی کننده ای که Titan Slim را آزمایش کرده بود با برداشت های منفی روبرو شد، اما حداقل این یک دستگاه منحصر به فرد است.

این گزارش PCMag بیشتر مشخصات را شرح می دهد. جلوی گوشی دارای یک LCD 4.2 اینچی است که “تقریبا” 1280 × 768 است – و سپس تمام این دکمه های QWERTY شروع به کار می کنند. با فضای زیادی که برای صفحه کلید سخت افزاری مورد نیاز است، کوچک کردن قاب باید در اولویت باشد. این روزها حتی تلفن های هوشمند 150 دلاری نیز دارای دوربین جلویی قطره ای شکل و فریم های حداقل هستند. از دست دادن فضای زیاد به این معنی است که نمایشگر دارای نسبت عجیب 5: 3 است که طبق چندین گزارش باعث ایجاد مشکل در چیدمان برنامه های اندروید می شود.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات