• خانه
  • اخبار
  • TikTok در برابر درخواست‌ها برای حفظ محتوای اوکراینی برای تحقیقات جنایات جنگی مقاومت کرده است

TikTok در برابر درخواست‌ها برای حفظ محتوای اوکراینی برای تحقیقات جنایات جنگی مقاومت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
TikTok در برابر درخواست‌ها برای حفظ محتوای اوکراینی برای تحقیقات جنایات جنگی مقاومت کرده است


دادستان کل اوکراین ایرینا وندیکتوا (CL) و دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی، کریم خان (CR) از یک گور دسته جمعی در محوطه کلیسای سنت اندرو در بوچا، در حومه کیف، در 13 آوریل بازدید کردند. 2022.

بزرگنمایی / دادستان ارشد اوکراین ایرینا وندیکتوا (CL) و دادستان دادگاه کیفری بین‌المللی، کریم خان بریتانیایی (CR)، در 13 آوریل از یک گور دسته جمعی در محوطه کلیسای سنت اندرو در بوچا، در حومه کیف، بازدید کردند. 2022 (اعتبار: فادل سنا/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

TikTok در برابر درخواست‌ها برای حفظ و واگذاری دسترسی به محتوای آن برای تحقیقات جنایات جنگی مقاومت کرده است، زیرا وکلا و فعالان هشدار می‌دهند که این اپلیکیشن متعلق به چین یک چالش کلیدی داده در پیگرد جنایات در حمله روسیه به اوکراین است.

محبوبیت این اپلیکیشن ویدئویی در میان جوانان اوکراینی و روس‌هایی که فیلم‌های جنگ را منتشر می‌کنند، آن را به گنجینه‌ای از اطلاعات دیجیتالی تبدیل کرده است که بازرسان سعی دارند آن‌ها را به‌عنوان شواهدی از جنایات جنگی، جنایات علیه بشریت و اعمال خشونت‌آمیز غیرقانونی در اوکراین کشف و بایگانی کنند.

TikTok، متعلق به غول فناوری چینی ByteDance، به دلیل کندی پاسخ به درخواست‌های تغییرات محصول که امکان آرشیو و تأیید آسان‌تر محتوای برنامه ویدیویی و همچنین دسترسی بهتر به پلتفرم TikTok را برای عموم مردم فراهم می‌کند، مورد انتقاد قرار گرفته است. انجمن.

خواندن 15 پاراگراف باقی مانده | نظرات