منو سایت

  • خانه
  • Tikotak در سه ماهه سوم سال 2021 پردرآمدترین برنامه تلفن همراه در جهان شد.

Tikotak در سه ماهه سوم سال 2021 پردرآمدترین برنامه تلفن همراه در جهان شد.

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

با شروع اپیدمی ، تعداد افرادی که به دنبال برنامه های تجاری مختلف هستند در حال افزایش است. اکنون با اجرای طرح جهانی واکسیناسیون ، میزان نصب برنامه بر روی پلتفرم های اپل و شرکت های گوگل به آرامی در حال کاهش است و این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته 1.2 و 2.1 درصد برای پلتفرم های گوگل و اپل کاهش یافته است. با این حال ، درآمد حاصل از فروش برنامه ها افزایش یافته است.

بین ماه های جولای و سپتامبر ، کاربران تلفن های هوشمند 33.6 میلیارد دلار برای برنامه ها ، خریدهای درون برنامه ای و اشتراک در Google Play Store و Apple App Store پرداخت کردند.

این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 15.1 درصد افزایش نشان می دهد (شاخص فوق در سه ماهه سوم سال 2020 معادل 29.2 میلیارد دلار بود). البته ، این روند صعودی در حال کند شدن است. زیرا نرخ رشد درآمد App Store در سه ماهه مشابه سال گذشته معادل 32 درصد بوده است.

فروشگاه اپل همچنان با 21.5 میلیارد دلار بالاترین درآمد را دارد. رقمی که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13.2 درصد افزایش نشان می دهد. اما پلتفرم گوگل نیز در حال پیشرفت است و به درآمد دلخواه 12.1 میلیارد دلار می رسد. این رقم نسبت به سه ماهه سوم سال 2020 حدود 18.6 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این ، خبرهای خوب دیگری نیز برای گوگل وجود دارد.

داده های جمع آوری شده توسط SensorTower نشان می دهد که Tikotak پردرآمدترین برنامه تلفن همراه در App Store و جهان در سه ماهه سوم 2021 است. این برنامه اخیراً به رکورد 3 میلیارد نصب رسیده است و به عنوان اولین برنامه غیر فیس بوکی که این برنامه را ثبت کرده است ، نام خود را به دست آورد. رکورد. TickTock پردرآمدترین برنامه در فروشگاه Apple است. اما این مورد برای فروشگاه Google Play صادق نیست.

در واقع ، یک برنامه متعلق به غول جستجو به نام Google One ، پردرآمدترین برنامه در فروشگاه Play (به لطف خرید اشتراک اشتراک ذخیره سازی ابری توسط کاربران) معرفی شد. Piccoma با 130 درصد رشد درآمد در رتبه دوم قرار دارد. در بین 5 برنامه پردرآمدترین برنامه های کاربردی در جهان در سه ماهه سوم سال جاری ، نام YouTube و Disney +وجود دارد. جدول رتبه بندی سودآورترین برنامه های کاربردی در جهان و هر App Store را می توانید جداگانه در زیر مشاهده کنید:

بازار بازی های موبایل نیز داغ شده است. هزینه های مصرف کننده در این زمینه نسبت به سه ماهه سوم سال گذشته 7.7 درصد افزایش یافته و به 22.4 میلیارد دلار رسیده است. بیشتر این مبلغ (13.1 میلیارد دلار) صرف Google Play Store شد. ارزش معاملات مالی در سیستم عامل iOS 9.3 میلیارد دلار است.

این بار نیز مانند سه ماه گذشته ، PencG Mobile ، محصولی از Tencent ، پردرآمدترین بازی موبایلی معرفی شد. این بازی از زمان انتشار بیش از 5 میلیارد دلار درآمد داشته است (از جمله نسخه چینی بازی برای صلح). یکی دیگر از بازی های Tencent با نام Honor of Kings در رتبه دوم و Genshin Impact در رتبه سوم قرار دارد. Genshin تقریبا یک سال پیش آزاد شد. اما اکنون ، به لطف استقبال مخاطبان ، 2 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. Pokemon Go هنوز یک بازی محبوب است و در رتبه چهارم قرار دارد. در نهایت ، Roblox در رتبه پنجم قرار دارد.

Tikotak در سه ماهه سوم سال 2021 پردرآمدترین برنامه تلفن همراه در جهان شد و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.