منو سایت

  • خانه
  • TickTook رکورد بیشترین بارگیری در رسانه های اجتماعی را دارد

TickTook رکورد بیشترین بارگیری در رسانه های اجتماعی را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

آخرین گزارش از وب سایت Nikkei Asia نشان می دهد که شبکه اجتماعی برای اشتراک ویدیو Tikotak از فیس بوک پیشی گرفته و رکورد بیشترین بارگیری برنامه های رسانه های اجتماعی در جهان را در اختیار دارد. تا قبل از این سال ، برنامه فیس بوک محکم در خط مقدم بود و عوامل متعددی همچنان میلیون ها کاربر را به سمت خود جذب می کرد.

فیس بوک در حال حاضر رکورد بیش از 1 تریلیون بارگیری برنامه خود را در اختیار دارد. افزایش برداشتن تیک تیک به دلایل متعددی از جمله شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان است.

این پدیده منجر به معرفی قرنطینه طولانی مدت در سراسر جهان در سال 2020 شده است. این امر منجر به افزایش چشمگیر محبوبیت پلت فرم اشتراک گذاری کوتاه ویدیو در بین گروه های مختلف جمعیتی ، از جمله میلیون ها کاربر جوان و نوجوان و حتی افراد مسن ، بدون در نظر گرفتن از جنسیت

پیشتر ، در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، دولت آمریکا استفاده از برنامه هایی مانند TickTock و WeChat را ممنوع کرد. اما با روی کار آمدن دولت بایدن و تغییر اولویت های دولت جدید ، رشد مخاطبان تیکتاک شتاب گرفت. لغو ممنوعیت از سوی دولت بایدن منجر به افزایش تعداد مشترکان بلیط در ایالات متحده شده است.

فیلم های بسیار کوتاه ساخته شده با برنامه TickTook. آنها سرشار از انرژی ، آموزش ، سرگرمی و بسیاری فعالیت های دیگر هستند. این فعالیت ها به راحتی مخاطب را جذب می کند. فیلم های کوتاه و بسیار سریع تولید شده توسط Tikotak سرگرم کننده هستند و اطلاعات محدودی دارند. مدت زمان این ویدیوها بین 9 تا 15 ثانیه متغیر است و به لطف معرفی افزونه جدید ، امکان تولید محتوای ویدئویی با حداکثر مدت زمان 3 دقیقه وجود دارد.

موفقیت TickTock با برخی از برنامه های مشابه و محبوب مانند Instagram Reels و Youtube قابل مقایسه است. در دوران پس از همه گیری ، تیکوتک همچنین به عنوان بستری مناسب برای هنرمندان عمل می کرد و این افراد از این بستر برای تنظیم نگرش و بیان استعدادهای خود استفاده کردند. اگرچه امروزه اکثر شبکه های اجتماعی هنوز با مسائل مربوط به حریم خصوصی و رمزنگاری روبرو هستند. اما ظاهراً تیکوتاک حتی بدون این ملاحظات کنترلی به رشد خود ادامه می دهد.

TickTook رکورد بیشترین بارگیری را در بین برنامه های رسانه های اجتماعی به دست آورد. اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.