• خانه
  • اخبار
  • Texas AG با دستور دادن به توییتر برای ارائه اطلاعات هرزنامه وارد مبارزه ماسک / توییتر می شود

Texas AG با دستور دادن به توییتر برای ارائه اطلاعات هرزنامه وارد مبارزه ماسک / توییتر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Texas AG با دستور دادن به توییتر برای ارائه اطلاعات هرزنامه وارد مبارزه ماسک / توییتر می شود


کن پکستون، دادستان کل تگزاس در مقابل ساختمان دیوان عالی ایالات متحده ایستاده است.

بزرگنمایی / کن پکستون، دادستان کل تگزاس، در 26 آوریل 2022 در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن، دی سی، با خبرنگاران صحبت می کند (اعتبار: گتی ایماژ | استفانی رینولدز)

کن پکستون، دادستان کل تگزاس، روز دوشنبه وارد نبرد بین ایلان ماسک / توییتر شد و تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا توییتر وسعت مشکل با حساب اسپم خود را پنهان می کند، آغاز کرد. پکستون این تحقیقات را در یک بیانیه مطبوعاتی که اتهامات ماسک را پوشش می‌داد، اعلام کرد و نامه‌ای در توییتر ارسال کرد و از همان نوع داده‌های حساب جعلی درخواست کرد که ماسک نتوانست به دست آورد.

پکستون در بیانیه‌ای گفت: «تویتر در هفته‌های اخیر به دلیل ادعاهای موجود در اسناد نظارتی مالی خود مبنی بر اینکه کمتر از 5 درصد از همه کاربران ربات‌ها هستند، در حالی که در واقع ممکن است تا 20 درصد یا بیشتر باشد، مورد بررسی شدید قرار گرفته است. یک بیانیه مطبوعاتی Paxton گفت که ارزیابی نادرست حساب های ربات می تواند “ارزش شرکت و هزینه تجارت با آن را افزایش دهد و در نتیجه مستقیماً به مصرف کنندگان و مشاغل در تگزاس آسیب برساند.”

اگرچه در بیانیه مطبوعاتی Paxton به ماسک اشاره ای نشده است، اما ماسک به “کنترل فشرده” کمک کرده است، او گفت که ارزیابی حساب کاربری هرزنامه توییتر اشتباه است. علاوه بر این، ترس پکستون مبنی بر اینکه داده‌های هرزنامه نادرست می‌تواند «ارزش» توییتر را افزایش دهد، در بحبوحه تلاش‌های ماسک برای بیرون آمدن یا مذاکره مجدد قرارداد 44 میلیارد دلاری خود برای خرید توییتر به وجود آمد – ماسک با پرداخت 54.20 دلار به ازای هر سهم و قیمت سهم در توییتر موافقت کرد. 39.59 دلار در بازار بود. دیروز بسته شد

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات