• خانه
  • اخبار
  • Starlink به مشتریان می گوید که طرح Dish 5G Starlink را “غیرقابل استفاده” می کند

Starlink به مشتریان می گوید که طرح Dish 5G Starlink را “غیرقابل استفاده” می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Starlink به مشتریان می گوید که طرح Dish 5G Starlink را "غیرقابل استفاده" می کند


دیش ماهواره استارلینک روی پشت بام خانه.

بزرگنمایی / دیش ماهواره استارلینک. (اعتبار: Starlink)

اسپیس ایکس از مشتریان استارلینک می‌خواهد تا به این شرکت کمک کنند تا در نبرد قانونی علیه Dish Network پیروز شود. اسپیس ایکس دیروز در ایمیلی از کاربران خواست که با کمیسیون ارتباطات فدرال و اعضای کنگره تماس بگیرند، طرح دیش برای استفاده از باند 12 گیگاهرتز برای خدمات تلفن همراه باعث “تداخل مضر” خواهد شد. [to Starlink users] بیش از 77 درصد مواقع و در 74 درصد مواقع قطعی کل خدمات، Starlink را برای اکثر آمریکایی ها غیرقابل استفاده می کند.

این درصدها از مطالعه SpaceX ارائه شده در هفته گذشته به FCC آمده است، که ادعا می کند سرویس تلفن همراه 12 گیگاهرتز با پایانه های مصرف کننده Starlink که از همان طیف دانلود استفاده می کنند تداخل خواهد داشت. ایمیل روز سه‌شنبه SpaceX در Starlink ارسال شد و توسط The Verge پوشش داده شد. او می گوید:

امروز ما از شما برای پایان دادن به کمپین لابی گری که تهدید می کند Starlink را برای شما و اکثر مشتریان آمریکایی ما غیرقابل استفاده می کند، حمایت می کنیم. Dish در حال تلاش برای ادعای حقوق جدید برای باند 12 گیگاهرتز است، که طیفی است که در حال حاضر برای بارگیری محتوا با Starlink استفاده می کنید.. علیرغم مطالعات فنی که به سال 2016 برمی‌گردد و اساس ادعاهای آنها را رد می‌کند، دیش لابی‌گرانی را استخدام کرده است که با دستمزدی می‌خواهند FCC را با تحلیلی اشتباه گمراه کنند تا حقیقت را محو کنند.

SpaceX: FCC و کنگره “باید از شما بشنوند”

این ایمیل کاربران Starlink را به یک صفحه وب هدایت می کند که در آن می توانند نظری از پیش نوشته شده را برای FCC ارسال کنند و نامه ای از پیش نوشته شده را برای اعضای مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده ارسال کنند. عنوان صفحه “نگذارید دیش اینترنت شما را غیرفعال کند” است.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات