منو سایت

  • خانه
  • StableQueen BUSD چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

StableQueen BUSD چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

BUSD یک نوع Stablecoin است که توسط واحد پول فیات کنترل و نگهداری می شود. این سکه پایدار به دلار آمریکا تبدیل شده است و برای هر واحد BUSD ، یک دلار آمریکا در خزانه داری (طبق گفته سازنده) ذخیره می شود ، به عبارت دیگر ، عرضه 1: 1 BUSD به دلار آمریکا بستگی دارد (ارزش هر BUSD همیشه یک دلار است). دارندگان این ارزهای رمزنگاری شده می توانند توکن های خود را با ارز فیات و بالعکس عوض کنند. صاحب پروژه Paxos محاسبات موجودی BUSD ماهانه را منتشر می کند.

به عنوان یک سکه پایدار ، BUSD برای حفظ ارزش بازار پایدار طراحی شده است. ارزش بازار پایدار این ارزهای رمزنگاری شده به سرمایه گذاران و معامله گران اجازه می دهد بدون نیاز به خروج از فضای رمزنگاری شده ، دارای سرمایه ناپایداری کمی در بلاک چین باشند.

معرفی BUSD یا Bainance Dollar

اگر تا به حال ارزهای رمزپایه را در صرافی Binance خریداری یا معامله کرده اید ، احتمالاً بارها با BUSD برخورد کرده اید. در صرافی های بایننس ، این علامت اغلب در بین جفت های تجاری پیشنهادی دیده می شود. به طور خلاصه ، BUSD به عنوان نسخه دیجیتال دلار آمریکا عمل می کند و دارای ارزش ثابتی است.

بسیاری از تازه واردان در پاسخ به این سال “چرا سرمایه گذاران و معامله گران بخشی از سرمایه خود را به BUSD تبدیل می کنند؟” پاسخ نمی دهند. بنابراین باید توجه داشت که نقش BUSD و سایر سکه های پایدار در اکوسیستم رمزنگاری بسیار مهم است.

ولی BUSD دقیقاً چیست؟

BUSD یک سکه پایدار است که توسط Paxos و Binance تاسیس شده است. Paxos از فناوری بلاک چین برای ارائه سکه های پایدار خود به عنوان خدمات کالا به شرکت های خارجی استفاده می کند (خدمات کالا: هنگامی که یک حرفه ، محصول و خدمات به طور همزمان و مستمر ارائه می شود). پیش از این ، آنها یک سکه ثابت دیگر به نام PAX Gold (PAXG) ایجاد کرده بودند که پشت آن طلا وجود داشت. توکن های BUSD و PAXG توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک تنظیم می شوند.

از نظر فنی ، BUSD یک سکه پایدار است که توسط فیات پشتیبانی می شود و ارزش دلار آمریکا را حفظ می کند. BUSD باید مطابق کامل دلار آمریکا باشد ، بنابراین دلار آمریکا باید در حسابهای متعلق به Paxos به تعداد سکه های منتشر شده وجود داشته باشد. این سرمایه بعنوان ذخیره مالی Paxos نزد بانکهای بیمه FDIC ایالات متحده نگهداری می شود. وقتی دلار آمریکا نوسان می کند ، BUSD دقیقاً به همان میزان نوسان می کند ، این رایج ترین و سنتی ترین نوع Stablecoin است.

معاملات BUSD سه ویژگی اصلی دارد: مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر و سریع. شما می توانید به راحتی از طریق Paxos یا Binance به این توکن دسترسی داشته باشید و خرید آن با مبادله خدمات پورت Binance یا Fiat امکان پذیر خواهد بود ، اما راه سوم نیز وجود دارد که می توانید پول دلار آمریکا را به Paxos برای شما ارسال کنید. توکن جدید BUSD را ضرب خواهید کرد.

BUSD همچنین به کاربران رمزنگاری اجازه می دهد تا سرمایه خود را به سرعت و بدون نیاز به ترک بلاک چین به یک دارایی پایدار تبدیل کنند. در نهایت ، BUSD سریع است زیرا کاربران می توانند از آن برای انتقال سریع پول در سراسر جهان استفاده کنند.

این علامت در سه بلاک مختلف موجود است: Ethereum ، Binance Smart Chain و Binance Chain. دارندگان بسته به نیاز خود می توانند توکن های خود را در بلاک چین های مختلف مبادله کنند ، این امر می تواند با مبادله Binance (هنگام برداشت) یا از طریق Binance Bridge انجام شود.

BUSD چگونه کار می کند؟

مکانیسم حفظ ارزش BUSD در مقایسه با سایر سکه های پایدار نسبتاً ساده است. هر BUSD با یک دلار آمریکا از صندوق Paxos مبادله می شود. وقتی BUSD خود را به Paxos ارسال می کنید ، آنها توکن شما را می سوزانند و به نوبه خود ارز فیات را از ذخایر خود خارج کرده و به شما می دهند. با این مکانیزم ، عرضه و ذخایر به نسبت یک به یک ثابت حفظ می شوند.

به محض اینکه BUSD به زیر 1 دلار رسید ، آربیتراژرها BUSD را در مقادیر بسیار زیاد حتی 0.98 دلار خریداری می کنند که می تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد. پس از خرید مقادیر زیادی BUSD ، داوران می توانند توکن های خود را از طریق بستر Paxos به Fiat تبدیل کنند. در این حالت ، افزایش تقاضا (با خرید تعداد زیادی توکن) به طور طبیعی ارزش توکن را به یک دلار افزایش داده و نسبت 1: 1 را بازیابی می کند.

Bainance دلار چگونه توسط قانون تنظیم می شود؟

قانونگذاران شهر نیویورک قوانین خاصی برای Binance و Paxos و همچنین نحوه عملکرد Stablecoin دارند. علاوه بر اطمینان از امنیت کامل توکن ، Paxos باید سوزاندن و تولید توکن های BUSD را به دقت کنترل کند. (به طور کامل تضمین می شود که سرمایه گذار ، در بدبینانه ترین حالت ، حداقل 95 درصد از سرمایه خود را پس از پایان سرمایه گذاری باز می گرداند.) همه این اصول از منشور اعتماد و همچنین قوانین بانکداری نیویورک پیروی می کند. قابل استفاده برای اصطبل

در قراردادهای هوشمند ، این علامت دارای ویژگی جدیدی به نام SetLaw EnforcementRole است که قوانین Stablecoin را منعکس می کند. این قطعه کد کوچک به Paxos اجازه می دهد از امتیازاتی که قوانین NYDFS به آن داده است استفاده کند.

تفاوت BUSD سایر سکه های پایدار چطور؟

BUSD به دلایل مهم با سایر ارزهای پایدار در بازار تفاوت قابل توجهی دارد. در درجه اول؛ BUSD یکی از آن ارزهای پایدار است که توسط فیات پشتیبانی می شود. سکه های پایدار دیگری نیز وجود دارد که توسط دارایی های رمزنگاری پشتیبانی می شوند. به عنوان مثال DAI.

سکه های پایدار الگوریتمی نوع دیگری از سکه های پایدار هستند که بدون هیچ گونه وثیقه ای کار می کنند. در این پروژه ها ، سعی می شود خزانه Stablecoin را از طریق الگوریتمی که سوزاندن و تولید توکن ها را کنترل می کند ، حفظ کند.

اما تفاوت بین BUSD و سایر اصطبل های پشتیبانی شده توسط فیات در چیست؟ یکی از ویژگیهای کلیدی BUSD این است که Paxos محاسبات منظمی را انجام می دهد تا نشان دهد که ذخایر دلار آمریکا به نسبت 1: 1 نسبت به عرضه BUSD حفظ می شود.

حسابداری Withum مسئول تکمیل این بررسی ها به عنوان بخشی از الزامات BUSD و به عنوان یک ارز رمزنگاری شده کنترل شده است. هر پروژه ای این کار را نمی کند ، اما برای برخی دیگر از سکه های پایدار که توسط فیات پشتیبانی می شوند. ذخایر موجود ممکن است با ذخایر درخواستی متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، یک شکایت از سوی دادستان کل نیویورک نشان می دهد که ذخایر StableCoin Tetovo (USDT) برخلاف ادعاها ، 100٪ توسط فیات پشتیبانی نمی شود و این یافته با اظهارات قبلی تامین کنندگان Tetra در تضاد مستقیم است.

معیارهای زنجیره ای (Anchin Metric) BUSD

BUSD از ژوئن 2021 با ارزش بازار تقریباً 9،600،000،000 دلار به دومین ارز ثابت جهان تبدیل شده است. این رقم همچنین شامل ارزش آن در توکن های ERC-20 و سایر سکه های BEP-20 و BEP-2 است. اگرچه BUSD بسیار محبوب شده است ، اما هنوز تفاوت بین این Stablecoin و بزرگترین رقیب آن ، Tether وجود دارد.

در زمان نگارش این مقاله ، BUSD دارای حجم / ارزش بازار نسبتاً بالایی 0.4286 است. این نسبت حجم معاملات 24 ساعته یک سکه را در برابر ارزش کل بازار اندازه گیری می کند. به عنوان مثال ، بیت کوین (BTC) 0.06059 حجم / ارزش بازار دارد که در مقایسه با BUSD بسیار پایین است ، که نشان می دهد BUSD به طور منظم معامله می شود ، نه فقط به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت. در کیف پول مردم نگه دارید. این رقم استفاده از این Stablecoin که قبلاً ذکر شد را تأیید می کند.

کجا می توانیم؟ BUSD خریداری کردن؟

در داخل ، برخی از صرافی های آنلاین BUSD خرید و فروش می کنند ، اما مطمئن ترین راه برای خرید توکن BUSD این است که آنها را از پلتفرم های P2P یا peer-to-peer تهیه کنید ، جایی که مصرف کنندگان ارزهای دیجیتالی مانند توکن BUSD را مستقیماً به یکدیگر می خرند و می فروشند. به همین دلیل Quinn هم برای خرید و هم برای فروش بهتر خواهد بود.

اکنون ابرنامه Arzif از آنجا که برخی از سیستم عامل ها BUSD را در ایران ارائه می دهند ، می توانید با بارگیری آن از Google Play و مالک شدن یک کیف پول ویژه از این رمز در آنجا به راحتی ثبت نام کنید. بنابراین ، اگر به BUSD علاقه دارید ، Arzif را نصب کنید و تجارت این ارز دیجیتال ارزشمند را شروع کنید.

البته خوب است بدانید که در ارزیف نمادهای جذاب دیگری مانند Safe Moon ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Fag ، mini football و قابل خرید و فروش هستند.

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید

لینک دانلود مستقیم

آخرین کلمه

BUSD یک دارایی پایدار و یک ابزار مفید برای معامله گران و سرمایه گذاران است. وضعیت مقرر و ذخایر حسابرسی شده در موسسات مالی سالم این سکه را به یک سکه پایدار قابل اعتماد تبدیل می کند. BUSD برای هر کسی که به طور مرتب از Binance Smart Chain یا Binance Chain استفاده می کند یک انتخاب محکم است و این Stablecoin به طور منظم در کنار پروژه های دیگر استفاده می شود.

همانطور که می دانید ، این صرافی در شبکه ویژه خود Bainance Smart China یا BSC دارای استاندارد شناخته شده ای به نام BEP20 است و اکثر توکن هایی که این روزها در بازار نامیده می شوند در این شبکه قرار گرفته و عرضه می شوند. نشانه های معتبر مانند Shiba Ino ؛ Areva ، Baby Dodge ، Daddy Dodge ، Kisho Ino ، Safe Moon ، Fag و Hestend در این شبکه جذاب و بسیار قابل دسترسی هستند.

StableQueen BUSD چیست و چگونه می توان آن را خرید؟ اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.