• خانه
  • اخبار
  • Spotify Car Thing چیزی با قیمت 90 دلار است که Spotify در ماشین شما پخش می کند

Spotify Car Thing چیزی با قیمت 90 دلار است که Spotify در ماشین شما پخش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Spotify Car Thing چیزی با قیمت 90 دلار است که Spotify در ماشین شما پخش می کند


چیزی در مورد ماشین Spotify در ماشین.

بزرگنمایی / چیزی در مورد ماشین Spotify در ماشین. (اعتبار: Spotify)

Spotify در حال ورود به بازار سخت افزار با Car Thing است، یک پخش کننده موسیقی هوشمند که برای قرار گرفتن روی داشبورد شما طراحی شده است.

این شرکت Car Thing را برای تعداد محدودی از مشترکین خود در ماه اکتبر راه اندازی کرد و روز سه شنبه اعلام کرد که هر کسی می تواند دستگاه را با قیمت 90 دلار خریداری کند، اما برای استفاده از آن به اشتراک Spotify Premium نیاز دارید. Spotify Premium در حال حاضر 10 دلار در ماه برای افراد هزینه دارد، با برنامه ریزی برای افزایش به 16 دلار در ماه برای شش حساب. Car Thing همچنین برای داده تلفن همراه یا Wi-Fi نیاز به اتصال به تلفن شما دارد.

هدف این دستگاه ارائه راهی برای گوش دادن به Spotify در ماشین شما است، بدون اینکه مجبور باشید به تلفن خود نگاه کنید یا با رابط های دست و پا گیر داخلی خودرو که استفاده در جاده ها می تواند خطرناک باشد. یک آداپتور برق 12 ولت به Car Thing و پریز برق کمکی ماشین شما متصل می شود و سپس دستگاه از طریق بلوتوث به گوشی شما متصل می شود. در نهایت دستگاه را از طریق AUX، بلوتوث یا USB به استریوی خودرو متصل کنید. این پخش کننده از Apple CarPlay و Android Auto نیز پشتیبانی می کند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات