• خانه
  • اخبار
  • Sonos مقرون به صرفه ترین موسیقی متن تا به امروز و ویژگی کنترل صدای خود را معرفی می کند

Sonos مقرون به صرفه ترین موسیقی متن تا به امروز و ویژگی کنترل صدای خود را معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Sonos مقرون به صرفه ترین موسیقی متن تا به امروز و ویژگی کنترل صدای خود را معرفی می کند


با تایید شایعات قبلی، Sonos روز چهارشنبه یک موسیقی متن جدید را با هدف خریداران بیشتر ارزان قیمت و همچنین یک ویژگی کنترل صوتی جدید برای بلندگوهای موجود اعلام کرد.

اولین مورد Sonos Ray نام دارد و در تاریخ 7 ژوئن با قیمت 279 دلار (279 پوند، 299 یورو) در دسترس خواهد بود. این محصول با قیمت 449 دلار Sonos Beam (Gen 2) و 899 دلار Sonos Arc به عنوان مقرون به صرفه ترین و جمع و جور ترین موسیقی متن سازنده محبوب بلندگوهای متصل تا به امروز، با ابعاد 559 × 95 × 71 میلی متر، بنابراین، حدود 22 اینچ عرض) قرار خواهد گرفت. . برای مقایسه، Sonos Beam به طور مشابه دارای ابعاد 651 × 100 × 69 میلی متر (حدود 25.6 اینچ عرض) است. مانند Beam، اندازه کوچک Ray باید آن را برای اتاق‌های کوچک‌تر و تلویزیون‌های ثانویه مناسب‌تر کند، اگرچه Sonos ادعا می‌کند که این دستگاه می‌تواند روی رایانه رومیزی نیز اجرا شود و به طور کلی آن را به عنوان نقطه شروع برای کسانی قرار می‌دهد که به آن علاقه‌مند هستند. برای اولین بار از بلندگوهای تلویزیون داخلی خود ارتقا دهید.

با این حال، پرداخت کمتر به معنای قربانی کردن برخی از ویژگی ها است. برخلاف Beam و Arc، Sonos Ray از صدای فراگیر مجازی Dolby Atmos پشتیبانی نمی کند. همچنین فاقد پورت HDMI است، در عوض پورت صوتی نوری با پهنای باند کمتر و جک اترنت را به عنوان تنها گزینه های اتصال بدون آداپتورهای HDMI اضافی در جعبه انتخاب می کند. پرش از درگاه HDMI ARC می‌تواند وضعیت کابل را برای کسانی که تنظیمات سینمای خانگی شلوغ‌تر دارند کمی گیج‌کننده‌تر کند، اگرچه Sonos می‌گوید که Ray همچنان می‌تواند از طریق گیرنده IR به موازات کنترل از راه دور تلویزیون شما کار کند.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات