• خانه
  • اخبار
  • Sonic the Hedgehog نیازی به افسانه های آسان برای خواندن روی صفحه کلید مکانیکی خود ندارد.

Sonic the Hedgehog نیازی به افسانه های آسان برای خواندن روی صفحه کلید مکانیکی خود ندارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Sonic the Hedgehog نیازی به افسانه های آسان برای خواندن روی صفحه کلید مکانیکی خود ندارد.


صفحه کلید مکانیکی Sonic the Hedgehog

بزرگنمایی / صفحه کلید مکانیکی Sonic the Hedgehog. (اعتبار: Higround/Instagram)

وقتی یک Eulipotiphla آبی دوست‌داشتنی با سرعت ماشین مسابقه، تمام حلقه‌های طلا، دوستی مانند Tails و حتی دو فیلم سینمایی موفق باشید، احساس می‌کنید که می‌توانید هر کاری انجام دهید. این شامل تایپ بر روی یک صفحه کلید مکانیکی کوتاه بدون حروف، اعداد یا افسانه های دیگر در بالای کلیدها است.

Higround که به تجهیزات گیمینگ معروف است، امروز سه کیبورد مکانیکی 65 درصدی را منتشر می‌کند که با همکاری سگا ساخته شده است، همانطور که توسط Nintendo Wire و همچنین سایر تجهیزات متمرکز بر سگا، از جمله کلاهک‌ها و ماوس پدها ساخته شده است.

Механична клавиатура <i>Sonic Adventure 2</i> در Dreamcast.”></p><p class=Dreamcast’s ماجراجویی صوتی 2 صفحه کلید مکانیکی (اعتبار: Higround/Instagram)

تصاویر این برند سه کیبورد را نشان می‌دهند که با جزئیات رنگارنگ جان می‌گیرند و تصاویری نوستالژیک را در سراسر جهان، بسته به کیبورد، تله‌ها و حلقه‌های منطقه گرین هیل در سال 1991 ارائه می‌دهند.این سونیک جوجه تیغی است از پروفایل های متضاد Sonic و Knuckles از سال 2001 ماجراجویی صوتی 2 به کلیدهای پیکان رنگین کمانی که دکمه‌های کنترل‌کننده کنسول را تقلید می‌کنند در ادای احترام به آخرین کنسول جهانی سگا، Dreamcast.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات