• خانه
  • اخبار
  • Sonic Origins ساخته شده توسط طرفداران با سه کلمه متوقف شد: “این بازی را خراب کن”

Sonic Origins ساخته شده توسط طرفداران با سه کلمه متوقف شد: “این بازی را خراب کن”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Sonic Origins ساخته شده توسط طرفداران با سه کلمه متوقف شد: "این بازی را خراب کن"


تعبیر هنرمند از بی حوصلگی طرفداران سونیک از عدم آپدیت و رفع مشکل در یک بازی اخیر.

بزرگنمایی / تعبیر هنرمند از بی حوصلگی طرفداران سونیک از عدم آپدیت و رفع مشکل در یک بازی اخیر. (اعتبار: سگا / سام ماچکووچ)

سه هفته پس از عرضه آن بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی مدرن، مجموعه بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل سونیک اورجینز همچنان مورد انتقاد بسیاری از طرفداران و منتقدان قرار می گیرد، که هر کدام موضوعاتی را آشکار می کنند که از بی دقتی تا چشمگیر را شامل می شود. بدون پاسخ رسمی سگا در مورد اینکه آیا مجموعه ممکن است یک پچ دریافت کند یا نه، گروهی از طرفداران تصمیم گرفتند مود خود را به رایانه شخصی بیاورند – فقط تایید شد که بلافاصله تلاش های خود را متوقف و حذف می کنند.

مود مورد بحث، به نام BetterOrigins، قرار بود موارد ظاهراً نادرست موجود در سونیک اورجینز نسخه های بازی های کلاسیک Sonic The Hedgehog. به طور خاص، این مد قبلاً هنر و جن را به دلیل اینکه برخی از آنها از بازی های مختلف حذف شده بودند، تعویض کرده بود. (به عنوان مثال، انیمیشن “اسلاید” در سونیک اورجینز‘ نسخهی سونیک 1 در واقع توسط سی دی صوتیکه مد اصلاح می کند.)

اما از آنجایی که گروهی متشکل از سه ناظر ظاهراً در زمینه تعویض‌های مختلف و اصلاحات هنری پیشرفت کردند، تیم با سرعت سونیک به دیوار آجری برخورد کرد: دسترسی به «اسکریپت» بازی بسته شد. “پس از حفاری در فایل های این بازی، این است [sic] یک مددر به نام XanmanP در پستی نوشت که از آن زمان حذف شده است، بسیار واضح تر شده است که این بازی یک مزخرف مطلق است. بدون انجام مجدد Sprites.» (XanmanP فوراً به سؤالات Ars Technica در مورد اینکه دسترسی به اسکریپت ممکن است چگونه باشد، پاسخ نداد.)

خواندن 6 پاراگراف باقی مانده | نظرات