• خانه
  • اخبار
  • Sega Genesis Mini 2 عصر سگا سی دی را در 27 اکتبر به یک کنسول کوچک می آورد.

Sega Genesis Mini 2 عصر سگا سی دی را در 27 اکتبر به یک کنسول کوچک می آورد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Sega Genesis Mini 2 عصر سگا سی دی را در 27 اکتبر به یک کنسول کوچک می آورد.


مانند ژاپنی که قبلا اعلام شده بود "Mega Drive Mini 2," این "جنسیس مینی 2" پس از مدل سیستم مدل می شود "مدل 2" نوع - و طراحی کیفی مشابه با نمونه قدیمی دارد "سیستم پایه" ظاهر اواسط دهه 90

بزرگنمایی / مانند مدل قبلی معرفی شده ژاپنی “Mega Drive Mini 2″، این “Genesis Mini 2” از نوع “Model 2” این سیستم مدل سازی خواهد شد – و دارای همان طراحی بدنه “Core System” قدیمی از اواسط است. دهه 90 آن سال ها (اعتبار: آمازون/سگا)

در حالی که ممکن است این هفته به لطف تبلیغات پرایم روز آمازون چشمانتان به آمازون چسبیده باشد، این سایت روز چهارشنبه با ارائه یک محصول جدید سگا: Genesis Mini 2، خبرهایی را برای بخش منتخبی از گیمرهای قدیمی منتشر کرد: Genesis Mini 2. حدود یک ساعت بعد، سگا با راه اندازی یک وب سایت اختصاصی برای سگا جنسیس مینی 2، آن را رسمی کرد.

اگر این مینی کنسول مفهومی آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که سگا ژاپن قبلاً نسخه خود از این محصول، Mega Drive Mini 2 را در اوایل سال جاری معرفی کرده بود که قرار است در ماه اکتبر در خارج از کشور عرضه شود. نسخه جدید اعلام شده امروز با موضوع جنسیس تاریخ انتشار قطعی تری دارد، 27 اکتبر، و همچنین شامل بیش از 50 بازی کلاسیک از سگا جنسیس، سی دی سگا و آرکید خواهد بود. همانطور که نمایندگان سگا قبلاً توضیح داده اند، هر دو Mega Drive Mini 2 و Genesis Mini 2 در مقایسه با Genesis Mini اصلی 2019 از یک سیستم کاملاً جدید روی یک تراشه (SoC) استفاده می کنند، به این معنی که دارای فلاش بزرگتر خواهد بود. ذخیره سازی و پردازش پیشرفته لازم برای تقلید صحیح از کنسول سی دی سگا.

صحبت از سخت افزار ارتقا یافته: جعبه آرت تأیید می کند که سگا این بار یک کنترلر جنسیس را با شش دکمه بسته بندی می کند، البته فقط یک دکمه، نه یک جفت. سگا تایید کرده است که تمام پدهای سه و شش دکمه ساخته شده برای Genesis Mini اصلی نیز روی این سخت افزار کار خواهند کرد.

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات