• خانه
  • اخبار
  • SEC از شرکت ها می خواهد که انتشار گازهای گلخانه ای و خطرات آب و هوایی را فهرست کنند

SEC از شرکت ها می خواهد که انتشار گازهای گلخانه ای و خطرات آب و هوایی را فهرست کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
SEC از شرکت ها می خواهد که انتشار گازهای گلخانه ای و خطرات آب و هوایی را فهرست کنند


تصویر یک انبار سیل زده

بزرگنمایی / زمانی که اسکله بارگیری شما زیر آب است، اداره یک کسب و کار ممکن است دشوار باشد. (اعتبار: گتی ایماژ)

روز دوشنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قوانین جدیدی را برای افشای خطرات آب و هوایی برای شرکت های پذیرفته شده در بورس های آمریکا اعلام کرد. هدف این قوانین این است که به سرمایه گذاران درک روشن تری از نحوه برخورد شرکت ها با چالش های فعلی و آینده ناشی از تغییرات آب و هوا و تلاش برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بدهد. قوانین به زودی در ثبت فدرال برای بحث عمومی منتشر خواهد شد. نسخه نهایی اواخر امسال انتظار می رود و احتمالاً بعداً پرونده های قضایی آغاز می شود.

در بیانیه ای، گری گنسلر، رئیس SEC، گفت که قوانین جدید مطابق با مأموریت سازمان است. او گفت: «معامله اصلی ما از دهه 1930 این است که سرمایه‌گذاران باید تصمیم بگیرند که چه ریسک‌هایی را متحمل شوند، تا زمانی که شرکت‌های دولتی افشای کامل و صادقانه ارائه دهند و به این افشاگری‌ها صادق باشند.» افشای ریسک معمولاً در اسناد رسمی اجباری که شرکت‌ها به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال می‌کنند، مانند صورت‌های مالی سه ماهه، رخ می‌دهد.

برخی از شرکت‌ها به‌طور داوطلبانه ریسک‌های خود را افشا می‌کنند، اما فقدان استانداردها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا آزادی عمل قابل‌توجهی در مورد آنچه افشا کنند. و بسیاری از شرکت‌های دیگر تصمیم می‌گیرند هیچ چیز مرتبط با آب و هوا را فاش نکنند.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات