منو سایت

  • خانه
  • Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسما در بازار کره معرفی شد

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسما در بازار کره معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

دوستداران گلف در کره قبلاً یک دوست جدید با خود دارند. کمک هایی که به آنها کمک می کند بازی خود را بهتر انجام دهند. این دستگاه که Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition نام دارد ، با قیمت 299،000 وون (255 دلار) عرضه می شود.

این نسخه جدید و محدود از Galaxy Watch 4 با برنامه Smart Caddy عرضه می شود. این برنامه شامل اطلاعات و داده های مربوط به 40،000 زمین گلف در سراسر جهان است. این داده ها شامل فاصله و سابقه پرتاب توپ است و مطمئناً به بازیکنان گلف کمک می کند تا مهارت های بازی خود را با استفاده از برنامه بهبود بخشند.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition در حال حاضر به همراه نسخه اصلی Galaxy Watch و Galaxy Watch Active 2 با برنامه های مبتنی بر گلف در دسترس است. داده های ارائه شده توسط برنامه Smart Caddy شامل اطلاعات چرخش سبز ، اطلاعات تشخیص خودکار حفره ها ، نقشه های ماهواره ای و سایر ویژگی هایی است که به بهبود مهارت بازیکنان در طول دوره کمک می کند.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition در دو مدل مختلف موجود است: 40 میلی متر نقره ای و 44 میلی متر مشکی. نسخه 40 میلی متری Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition 299،000 وون (تقریباً 255 دلار) قیمت دارد. در حالی که مدل بزرگتر 44 میلی متری با قیمت 329،000 وون (281 دلار) در دسترس است. سامسونگ طرفداران احتمالی Galaxy Watch 4 Golf Edition را گیج کرده است. زیرا غول کره ای به عرضه این محصول در بازار جهانی اشاره ای نکرده است.

جدا از برنامه Smart Caddy ، تفاوت قابل توجهی بین Golf Edition و استاندارد Galaxy Watch 4 وجود ندارد.هر دو ساعت هوشمند مجهز به سیستم عامل WatchOS 3.0 هستند و سنسورها و عملکردهای مشابهی دارند.

Samsung Galaxy Watch 4 Golf Edition رسماً در بازار کره معرفی شد و برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.