• خانه
  • اخبار
  • Rockstar و Remedy با سری جدید ریمسترهای Max Payne 1 + 2 دست می دهند.

Rockstar و Remedy با سری جدید ریمسترهای Max Payne 1 + 2 دست می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Rockstar و Remedy با سری جدید ریمسترهای Max Payne 1 + 2 دست می دهند.


تصویر تبلیغاتی بازی ویدئویی Max Payne.

بزرگنمایی / مکس برگشت. (اعتبار: Take Two / Remedy)

Remedy Entertainment و مکس پین آنها دوباره با هم هستند – و اتحاد مجدد به شکل بازسازی کامل دو بازی اکشن اول در سری سخت جوشان انجام می شود.

این خبر روز چهارشنبه در قالب یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شد که هم توسط Remedy، خالقان سریال، و هم Rockstar Games، دارنده حقوق حق امتیاز فعلی، پس از تصویب مجوز بین شرکت‌ها در اوایل دهه 1920، امضا شد. این دو شرکت وارد یک شراکت انتشاراتی شده اند که باعث می شود Rockstar سرمایه گذاری مجدد برای هر دو را انجام دهد مکس پین و Max Payne 2: The Fall of Max Payne به عنوان یک بسته بازی ترکیبی.

هر دو بازی با استفاده از موتور Northlight خود Remedy که آخرین بار در بازی سال 2019 Ars Technica استفاده شده بود، دوباره طراحی خواهند شد. کنترل. علاوه بر راه‌اندازی رایانه شخصی، بسته دو بازی به‌دست‌آمده، یک کنسول نسل کنونی، انحصاری برای Xbox Series X / S و PlayStation 5 خواهد بود. این بدان معنی است که بازی احتمالاً می‌تواند همان عضلات ردیابی عضلات مشاهده شده در Control Ultimate را منعطف کند. از نسخه 2021، همچنین منحصر به فرد برای نسل فعلی. هیچ تاریخی برای بازی اعلام نشده است و طبق بیانیه مطبوعاتی “این پروژه در حال حاضر در حال توسعه است”.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات