RIP CNN +، مارس 2022 – آوریل 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
RIP CNN +، مارس 2022 - آوریل 2022


RIP CNN +، مارس 2022 - آوریل 2022

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson)

CNN +، شعبه CNN فقط برای پخش با ترکیبی از محتوای انحصاری و آرشیو ویدیویی به درخواست شبکه خبر، در پایان ماه – تنها 31 روز پس از شروع آن، تعطیل می شود.

این سرویس در 29 مارس به عنوان یک سرویس مستقل با قیمت 5.99 دلار راه اندازی شد، اگرچه از همان خانواده شرکتی است که HBO Max را به شدت تحت فشار قرار می دهد – و به لطف خرید عظیم اخیر، Discovery + را نیز کنترل می کند. رئیس و مدیر عامل فعلی برادران وارنر در بیانیه ای در روز چهارشنبه در مورد تعلیق CNN +. به نظر می‌رسد Discovery JB Perrette واقعیت بازار بسیاری از گزینه‌های پخش را تشخیص می‌دهد: «در یک بازار پیچیده استریم، مصرف‌کنندگان سادگی و همه چیز را می‌خواهند.[-one] خدماتی که تجربه بهتر و ارزش بیشتری را نسبت به پیشنهادات مستقل ارائه می دهد.

در حالی که CNN + با میزبانان انحصاری عالی رتبه مانند کریس والاس، مجری سابق فاکس نیوز و اودی کورنیش، دامپزشک NPR شروع به کار کرد و طبق گزارشات، انتظارات داخلی را با 150000 مشترک برآورده کرد، او همچنین به عنوان بخشی از ساختار شرکتی قدیمی AT&T Time Warner شروع به کار کرد. پس از خرید All Time توسط Discovery توسط تایم وارنر AT&T، Perrette و مدیر عامل و رئیس جدید CNN، Chris Licht بارها و بارها ضبط کرده اند و علاقه خود را برای ایجاد یک گزینه پخش مگاتون برای ویژگی های رسانه ای ترکیبی خود ابراز کرده اند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات