• خانه
  • اخبار
  • RIP Bethesda Launcher: در اینجا نحوه انتقال تقریباً کامل او به Steam کار خواهد کرد

RIP Bethesda Launcher: در اینجا نحوه انتقال تقریباً کامل او به Steam کار خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
RIP Bethesda Launcher: در اینجا نحوه انتقال تقریباً کامل او به Steam کار خواهد کرد


Bethesda بالاخره لانچر بازی های رایانه ای انحصاری ناشر خود را از ماه آوریل عرضه خواهد کرد.

بزرگنمایی / Bethesda بالاخره لانچر بازی های رایانه ای انحصاری ناشر خود را از ماه آوریل عرضه خواهد کرد. (اعتبار: گتی ایماژ / سام ماچکووچ)

در یک تغییر سرعت دلخواه، یک سازنده بازی های ویدیویی به جای اعلام و راه اندازی برنامه ای دیگر در بازار شلوغ، از لغو برنامه «راه اندازی» برای رایانه ها خبر داده است.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد Bethesda Launcher، همانطور که توسط سازنده و ناشر همنام بازی حفظ می شود، در ماه می تعطیل خواهد شد. خوشبختانه، کاربران آسیب‌دیده از اوایل آوریل می‌توانند هرگونه خرید و مجوز BL را به فروشگاه Valve Steam منتقل کنند.

سؤالات متداول این هفته دقیقاً نحوه رسیدگی به نقل و انتقال مجوز را روشن نمی کند، و ما را مجبور می کند فرض کنیم که کاربران با اعتبار آسیب دیده خود وارد وب سایت شده و لیستی از کدهای بازخرید Steam را دریافت می کنند. در اخبار امیدوارکننده، Bethesda اصرار دارد که DLC های پرداختی و ارزهای ریز تراکنش های همه بازی ها بدون هیچ مشکلی به نسخه های Steam منتقل می شوند، تا زمانی که بازیکنان در حین بازی وارد حساب Bethesda.net شوند. همینطور است Fallout 76عضویت Fallout 1، اگرچه همه اشتراک‌های تکراری که از طریق BL پردازش می‌شوند، به‌طور خودکار در ماه آوریل و بعد از آن تمدید نمی‌شوند. این کاربران باید یک طرح اشتراک جدید از طریق نسخه Steam بازی تنظیم کنند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات