• خانه
  • اخبار
  • Rifftrax: بازی سرگرم کننده است، شما را با خنده می خنداند

Rifftrax: بازی سرگرم کننده است، شما را با خنده می خنداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Rifftrax: بازی سرگرم کننده است، شما را با خنده می خنداند


Rifftrax: بازی سرگرم کننده است، شما را با خنده می خنداند

افزایش (اعتبار: Wide Right Games)

در Ars Technica ما طرفداران آن هستیم بسته پارتی جک باکس مجموعه‌ای که دوستان را دور یک تلویزیون جمع می‌کند تا بازی‌های اجتماعی و سرگرم‌کننده را بازی کنند که حول بازی جوک و رای دادن به جوک‌های مورد علاقه گروه می‌چرخد. واقعاً هر بازی که تجارت جوک را به مسابقه گروهی تبدیل می کند در کوچه ماست.

حداقل برای پول من، خوب است که پرکننده را در این بازی ها قطع کنم و به قلب چیزی که اغلب به من یادآوری می کنند برسم: ایجاد بازی خودم. تئاتر علمی اسرارآمیز 3000 تجربه ای که در آن من و دوستانم طنز را از زندگی روزمره بیرون می کشیم. به نظر می رسد که در حال حاضر چندین بازی وجود دارد که به این فرضیه می رسد، اگرچه جدیدترین آنها مزیت قابل توجهی از این برند را شامل می شود.

این هفته Rifftrax: بازی تقریباً همان چیزی است که به نظر می رسد، و تا آنجا که می توانید با بنیانگذاران این مجموعه (که خود ارتباط عمیقی با MST3Kارث). در حالی که این بازی کامپیوتری 10 دلاری و تمام کنسول‌های خانوادگی بزرگ اولین بازی در نوع خود نیستند، او به وضوح درک می‌کند که چه چیزی در این مفهوم جالب است – و در مورد سادگی اشتباه می‌کند، که بیشتر نتیجه می‌دهد.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات