• خانه
  • اخبار
  • Razer دارای نرخ تازه سازی 240 هرتز برای لپ تاپ های OLED است

Razer دارای نرخ تازه سازی 240 هرتز برای لپ تاپ های OLED است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Razer دارای نرخ تازه سازی 240 هرتز برای لپ تاپ های OLED است


Razer Blade 15 باز است که کوه ها را نشان می دهد

بزرگنمایی / Razer Blade 15. (اعتبار: Razer)

قابل حمل بودن نمایشگرهای لپ تاپ به این معنی است که آنها اغلب با تغییراتی در سرعت، رنگ یا وضوح همراه هستند. برای کسانی که خواهان صفحه‌نمایش با عمیق‌ترین کنتراست و تیره‌ترین رنگ‌های مشکی بدون فدا کردن سرعت هستند، Razer امیدوار است که پاسخ این سوال را داشته باشد.

پیکربندی آینده Razer Blade 15 که در روز سه‌شنبه اعلام شد، اولین لپ‌تاپی خواهد بود که نرخ تازه‌سازی ۲۴۰ هرتز را در پنل OLED ارائه می‌کند. این باعث می‌شود OLED برای افرادی مانند گیمرها که اولویت را به پردازش سریع حرکت می‌دهند، گزینه مناسب‌تری باشد. نه مانیتورهای OLED با قیمت بالایشان و نه تلویزیون های OLED هنوز به چنین سرعتی نرسیده اند. البته OLED در طراحی های دیگر مانند منظره یاب این دوربین به 240 هرتز رسید.

صفحه نمایش 15.6 اینچی Blade 15 آینده به زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه خاکستری به خاکستری (GtG) نیاز دارد که این روزها به خوبی یک لپ‌تاپ گیمینگ است و همچنین 100 درصد فضای رنگی گسترده‌تر DCI -P3 را پوشش می‌دهد. همانطور که از پنل OLED انتظار می رود، بسیار روشن نیست. با 400 نیت اعلام شده، برای مثال، نمایشگرهای لپ تاپ بهتری برای استفاده در بیرون در یک روز آفتابی وجود دارد.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات