• خانه
  • اخبار
  • Polestar ارزانتر و تک موتوره Polestar 2 را در ایالات متحده حمل می کند

Polestar ارزانتر و تک موتوره Polestar 2 را در ایالات متحده حمل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Polestar ارزانتر و تک موتوره Polestar 2 را در ایالات متحده حمل می کند


Polestar 2 (پیش زمینه) و Polestar 1 (پس زمینه) در نمایشگاه Polestar در Marin County، کالیفرنیا.

بزرگنمایی / Polestar 2 (پیش زمینه) و Polestar 1 (پس زمینه) در نمایشگاه Polestar در Marin County، کالیفرنیا. (اعتبار: Polestar)

در سال 2020، اولین خودروی خود را در Polestar 2 جدید دریافت کردیم، یک سدان فست بک الکتریکی از یک خودروساز نوپا متعلق به ولوو و جیلی. این خودرو دارای فضای داخلی عالی بود و برخی اطلاعات و ویژگی‌های سرگرمی بدیع که توسط سیستم‌عامل Android Automotive Google ارائه شده بود.

هنگام راه اندازی، تنها یک گزینه محرک وجود داشت: موتور دوقلو، چهار چرخ محرک با ترکیب 408 اسب بخار. (300 کیلووات) و 486 پوند فوت (660 نیوتن متر)، با باتری لیتیوم یونی 78 کیلووات ساعت (75 کیلووات ساعت خالص). اما اکنون این شرکت دومین و ارزانتر Polestar 2 را به محدوده ایالات متحده خود اضافه کرده است. گزینه جدید تنها دارای یک موتور الکتریکی است که چرخ های جلو را به حرکت در می آورد.

Polestar قدرت این موتور را در مقایسه با واحدهای مشابهی که در صورت کالبد شکافی AWD Polestar 2 خواهید یافت، افزایش داده است. اکنون 231 اسب بخار تولید می کند (170 کیلووات)، اگرچه هنوز هم 243 پوند فوت (330 نیوتن متر) یکسان تولید می کند. ظرفیت باتری بدون تغییر در 75 کیلووات ساعت خالص باقی می ماند و این برای برد 270 مایلی (434 کیلومتری) EPA کافی است.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات