• خانه
  • اخبار
  • Paramount + اولین تیزر معمایی از Star Trek: Strange New Worlds را منتشر کرد

Paramount + اولین تیزر معمایی از Star Trek: Strange New Worlds را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Paramount + اولین تیزر معمایی از Star Trek: Strange New Worlds را منتشر کرد


Anson Mount نقش USS را بازی می کند شرکت، پروژه کاپیتان کریستوفر پایک وارد می شود Star Trek: Strange New Worlds.

دو فرنچایز اصلی علمی تخیلی امروز با هم برخورد کردند و تیزرهای محبوبی را منتشر کردند. ابتدا دیزنی + اولین تیزر را منتشر کرد اوبی وان کنوبیجدیدترین سری اسپین آف در جنگ ستارگان جهان. برای اینکه عقب نمانیم، پارامونت + اولین تیزر را برای Star Trek: Strange New Worldsجدیدترین سری اسپین آف در پیشتازان فضا فرنچایزی که به عنوان پیش درآمد عمل می کند سری اصلی.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، یکی از نکات برجسته پیشتازان فضا: کشففصل دوم ظاهر کلاسیک بود سری اصلی (TOS) شخصیت‌های کاپیتان کریستوفر پایک (آنسون مانت)، شماره یک (ربکا رومین) و اسپاک (ایتان پک). بازیگران نقش خود را تکرار می کنند Star Trek: Strange New Worldsساخته شده توسط الکس کورزمن، آکیوا گلدزمن و جنی لومت. اقدام در دهه قبل TOSپایک و خدمه‌اش در USS قایقرانی خواهند کرد شرکت، پروژه در سراسر کهکشان، کاوش در جهان های جدید در طول راه.

تهیه کنندگان اجرایی سریال و بازیگران اصلی این سریال ماه گذشته برای یک پنل مجازی به عنوان بخشی از نشست انجمن منتقدان تلویزیون زمستانی 2022 (TCA) در دسترس بودند. گلدزمن علاوه بر رونمایی از پوستر، این موضوع را تایید کرد. دنیاهای جدید عجیب به ساختار اپیزودیک کلاسیک بازخواهد گشت پیشتازان فضا-که آن را به یک جانور نادر در این دوره از پلتفرم های سریالی برای داستان سرایی و استریم تبدیل می کند – و به قانون موجود احترام می گذارد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات