• خانه
  • اخبار
  • One America News قرارداد Verizon TV را از دست می دهد، درخواست دسترسی به Comcast یا Charter را می کند

One America News قرارداد Verizon TV را از دست می دهد، درخواست دسترسی به Comcast یا Charter را می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
One America News قرارداد Verizon TV را از دست می دهد، درخواست دسترسی به Comcast یا Charter را می کند


آیتم تبلیغاتی One America News Network با عکس چهار مجری خبر؛  متنی که می گوید

بزرگنمایی / اسکرین شات از فید خبری شبکه خبری One America. (اعتبار: شبکه خبری One America)

شبکه خبری One America در آستانه از دست دادن آخرین توزیع کننده تلویزیونی اصلی خود است. پس از حذف شدن توسط دایرک تی وی در اوایل آوریل، این شبکه دست راستی همچنان در Verizon Fios پخش می شد. اما با توجه به اینکه قرارداد انتقال کانال در پایان ماه جولای منقضی می شود، ورایزون تایید کرده است که طرفین به توافق نخواهند رسید.

«مذاکرات ما با OAN، مذاکرات معمولی و معمولی بود، مانند مذاکراتی که به طور معمول بین توزیع کنندگان محتوا و ارائه دهندگان محتوا انجام می شود. ورایزون در بیانیه ای که شب گذشته در اختیار Ars قرار گرفت، گفت: این مذاکرات بر روی اقتصاد متمرکز بود، همانطور که همیشه هستند، اما OAN نتوانست بر سر شرایط منصفانه به توافق برسد. از آنجایی که نتوانستیم به توافق برسیم، از 31 ژوئیه 2022، دیگر حق ارائه این برنامه را به مشتریان خود نخواهیم داشت و از مجموعه تلویزیون های Fios حذف خواهد شد.

ورایزون همچنین حذف در 31 ژوئیه را در به‌روزرسانی منتشر شده در وب‌سایت خود تأیید کرد، که خاطرنشان کرد: «پخش‌کننده‌ها و شبکه‌های کابلی گاهی نیاز به افزایش غیرقابل قبول قیمت دارند» که می‌تواند قبض‌های ماهانه تلویزیون مشتریان را افزایش دهد. ما شب گذشته با OAN در مورد حذف آن از Verizon تماس گرفتیم و اگر پاسخی شنیدیم این مقاله را به روز خواهیم کرد.

خواندن 17 پاراگراف باقی مانده | نظرات