• خانه
  • اخبار
  • Obi-Wan Kenobi تاریخ پخش را تغییر می دهد، دو قسمت اول را به طور همزمان پخش می کند

Obi-Wan Kenobi تاریخ پخش را تغییر می دهد، دو قسمت اول را به طور همزمان پخش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Obi-Wan Kenobi تاریخ پخش را تغییر می دهد، دو قسمت اول را به طور همزمان پخش می کند


برنامه ورودی اوبی وان کنوبی … بازیگر ایوان مک گرگور خبرهای مهمی دارد.

در ابتدا، دیزنی + تاریخ مناسبی را برای نمایش سری جدید خود از جنگ ستارگان انتخاب کرد. اوبی وان کنوبی: چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه همان تاریخ جنگ ستارگان، قسمت چهارم: امید جدید در سال 1977 منتشر شد (زمانی که به سادگی با نام جنگ ستارگان). این فیلم امسال 45 سالگی خود را جشن می گیرد. اما پلتفرم استریم امروز – از طریق ویدیویی با بازی ایوان مک گرگور – اعلام کرد که تاریخ پخش را به جمعه، 27 می، درست قبل از آخر هفته روز یادبود، موکول می کند.

شاید باید چند روز دیگر صبر کنیم، اما حداقل دیزنی + دو قسمت اول را همزمان منتشر خواهد کرد. همانطور که ددلاین هالیوود اشاره کرد، 27 مه نیز تاریخ پخش فصل چهارم سریال است چیزهای عجیب (قسمت 1)، بنابراین این مشاهده ما در تعطیلات آخر هفته تقریبا سفارش داده شده است.

Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) در Tatooine است و از لوک Skywalker جوان - از راه دور - مراقبت می کند.

Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) در Tatooine است و از لوک Skywalker جوان – از راه دور – مراقبت می کند. (اعتبار: یوتیوب / دیزنی +)

ما برای اولین بار در آگوست 2019 متوجه شدیم که شایعات در مورد a جنگ ستارگان سریال اسپین آف با بازی اوبی وان کنوبی. سپس متوجه شدیم که ایوان مک گرگور، بازیگر نقش اوبی وان در جنگ ستارگان پس زمینه، نقش را تکرار خواهد کرد. خود این بازیگر در پایان نمایش D23 Expo 2019، نمایشگاه سالانه دیزنی برای طرفداران، به طرز شگفت انگیزی ظاهر شد. سپس خبر بزرگی رسید که همکارش هیدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر / دارث ویدر بازخواهد گشت. کاتلین کندی، رئیس لوکاس‌فیلم، آن را «انتقام قرن» در روز سرمایه‌گذاران دیزنی در دسامبر 2020 نامید.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات