• خانه
  • اخبار
  • OAN از AT&T شکایت می کند و می گوید اخراج از DirecTV می تواند آن را مجبور به تعطیلی کند

OAN از AT&T شکایت می کند و می گوید اخراج از DirecTV می تواند آن را مجبور به تعطیلی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
OAN از AT&T شکایت می کند و می گوید اخراج از DirecTV می تواند آن را مجبور به تعطیلی کند


دن بال میزبان OAN از بینندگان می خواهد که با AT&T تماس بگیرند.

بزرگنمایی / دن بال، مجری برنامه One America News آمریکای واقعی. (اعتبار: One America News)

OAN در شکایتی علیه DirecTV و مالک آن AT&T گفت: One America News ممکن است به دلیل تصمیم DirecTV برای حذف شبکه مناسب از کانال های خود بسته شود.

DirecTV اخیراً اعلام کرد که OAN را پس از منقضی شدن قرارداد حمل آنها در اوایل آوریل کنار می‌گذارد. DirecTV همچنین AWE (ثروت سرگرمی) را حذف خواهد کرد، زیرا OAN و AWE متعلق به شبکه های Herring هستند. در شکایتی که در 7 مارس تنظیم شد و توسط Daily Beast در روز جمعه گزارش شد، شبکه هرینگ ادعا می کند که نقض قرارداد و سایر موارد نقض توسط AT&T، DirecTV و رئیس هیئت مدیره AT&T ویلیام کنارد انجام شده است.

“در نتیجه رفتار AT&T، خدمات AT&T، DirecTV و Kennard، OAN و AWE ممکن است از امواج رادیویی حذف شوند، زیرا شاه ماهی دیگر نمی تواند OAN و AWE را از طریق DirecTV پخش کند، و شاه ماهی در حال حاضر گزینه های حمل و نقل جایگزین محدودی دارد. رویه قضایی می گوید. در این دادخواست آمده است که عدم تمدید “به هرینگ بیش از 1 میلیارد دلار خسارت وارد می کند” در صورت عدم لغو. این شکایت در دادگاه عالی کالیفرنیا در شهرستان سن دیگو تنظیم شد و هم به دنبال حکم دادگاه و هم برای جبران خسارت مالی بود.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات