• خانه
  • اخبار
  • NIH آزمایش تقویت کننده های COVID را برای مبارزه با انواع آینده آغاز می کند

NIH آزمایش تقویت کننده های COVID را برای مبارزه با انواع آینده آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
NIH آزمایش تقویت کننده های COVID را برای مبارزه با انواع آینده آغاز می کند


عکس بسیار نزدیک از یک دست دستکش که یک شیشه کوچک در دست دارد.

بزرگنمایی / ویال واکسن فعلی مدرنا کووید-19. (اعتبار: گتی | ایوان رومانو)

نور یا نه، انواع بیشتری از SARS-CoV-2 اجتناب ناپذیر است. برای جلوگیری از هر گونه شکافی در پایان همه گیری ما، محققان مؤسسه ملی بهداشت روز پنجشنبه از راه اندازی یک آزمایش بالینی پیچیده فاز دوم برای یافتن بهترین رژیم تقویت کننده برای COVID-19 برای محافظت در برابر انواعی که پس از omicron ظاهر می شوند، خبر دادند.

آنتونی فائوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی NIH گفت: «ما به دنبال گزینه Omicron هستیم تا بهترین استراتژی را برای محافظت در برابر گزینه‌های آینده تعیین کنیم. این آزمایش به ما کمک می‌کند بفهمیم که آیا می‌توانیم از واکسن‌های نمونه اولیه و گونه‌های آن به تنهایی یا با هم برای جایگزین کردن پاسخ‌های ایمنی برای پوشش انواع موجود و در حال ظهور کووید-۱۹ استفاده کنیم.

شواهد تا به امروز نشان می دهد که واکسن های فعلی، که بر اساس نسخه اولیه SARS-CoV-2 ایزوله شده در ووهان، چین هستند، ممکن است در برابر بسیاری از انواعی که تا به امروز در سراسر جهان گسترش یافته اند محافظت کنند. با این حال، واکسن های فعلی در حال مبارزه با omicron هستند، یک نوع فوق قابل انتقال که متنوع ترین گزینه تا به امروز است. به این ترتیب، محققان محتاط هستند که یک واکسن اختصاصی omcron به تنهایی محافظت گسترده ای در برابر هر گونه آینده ای که ممکن است ارتباط نزدیک تری با انواع گذشته داشته باشد ایجاد نکند – مانند بتا، نوعی که اولین بار در آفریقای جنوبی در سال 2020 کشف شد. مشکوک به سنگین تر بودن نسبت به انواع قبلی و دلتا، یک نوع بسیار قابل حمل که قبل از ظهور omicron از ایالات متحده عبور می کرد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات