• خانه
  • اخبار
  • Multiversus praktik: در نهایت، یک کلون جذاب از Smash Bros.

Multiversus praktik: در نهایت، یک کلون جذاب از Smash Bros.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Multiversus praktik: در نهایت، یک کلون جذاب از Smash Bros.


بله، ما به همان اندازه تعجب می کنیم که این بازی به خوبی شما (حداقل در حالت آلفای بسته خود) است.

بزرگنمایی / بله، ما به همان اندازه تعجب می کنیم که این بازی به خوبی شما (حداقل در حالت آلفای بسته خود) است. (اعتبار: Warner Bros. Games)

از امروز، برادران وارنر. گیمز پرده رسمی بدترین راز بازی ویدیویی در سال های اخیر را از بین می برد: Multiversus. هنگامی که ما شاهد درز اطلاعات در مورد این بازی رایانه ای و کنسولی رایگان آینده بودیم که شامل مالکیت معنوی مختلف WB و Time Warner در یک کارتون است. Smash Bros.جنگنده آرنا به سبک، ما ذخایر خود را داشتیم. آیا WB به طور جدی در تلاش برای رقابت با بزرگترین بازی مبارزه ای نینتندو با قرار دادن آریا استارک در برابر … اسکو بی دوو? این جلسه انیمیشن رویایی کیست؟

چند روز پیش، WB از ما دعوت کرد تا قبل از راه‌اندازی امروز یک تست آلفای بسته برای پاسخ به این نوع سؤالات و موارد دیگر، خودمان ببینیم بازی چگونه است. تا اینجا ما تحت تاثیر قرار گرفته و شگفت زده شده ایم. در دنیایی که لزوماً به دیگری نیاز نداشت Smash Bros. به نظر می رسد که توسعه دهندگان Player First Games کد را شکستند – و کاری انجام دادند که می توانست با موفقیت بزرگ نینتندو همراه باشد، اگر از آن پیشی نگیرد. (حتی بهتر، در نگاه اول، چیزهای F2P قابل تحمل به نظر می رسند!)

انسداد کمتر، همکاری بیشتر

فقط یک ترکیب عادی روزانه از مالکیت معنوی بانک جهانی.

فقط یک ترکیب عادی روزانه از مالکیت معنوی بانک جهانی. (اعتبار: WB Games)

بسیاری از اصول اولیه ژانر “مبارز در عرصه”، همانطور که توسط Smash Bros.، در جدیدترین بازی مبارزه ای WB گنجانده شده اند. به جای هدر دادن انرژی بار الا مبارز خیابانی، Multiversus بازیکنان سعی می کنند با انباشت آسیب و ضربات ناک اوت، دشمنان خود را “زنگ” کنند. حرکت زیباست سوپر ماریو-از نظر عجله و پرش بین سکوهای شناور، و بازیکنان مجموعه‌ای از حملات اساسی و ویژه دارند که نیازی به ترکیب پیچیده جوی استیک و دکمه ندارد.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات