• خانه
  • اخبار
  • MNT لپ تاپ Reform منبع باز خود را به یک PDA 7 اینچی کوچک می کند

MNT لپ تاپ Reform منبع باز خود را به یک PDA 7 اینچی کوچک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
MNT لپ تاپ Reform منبع باز خود را به یک PDA 7 اینچی کوچک می کند


MNT "اصلاح جیب" همان سخت افزار باز در یک جعبه کوچکتر است.

بزرگنمایی / “اصلاح جیبی” MNT همان سخت افزار باز در یک کیس کوچکتر است. (اعتبار: MNT)

چند ماه پیش، اصلاح MNT را بررسی کردیم، که به دنبال این است که رویای سخت‌افزار کاملاً منبع باز را به مخاطبانی برساند که نمی‌خواهند یک لپ‌تاپ کاملاً از ابتدا طراحی و بسازند. اکنون MNT روح سخت‌افزاری باز خود را به رایانه دوم منتقل می‌کند، لپ‌تاپ ۷ اینچی Pocket Reform، که یادآور طراحی PDA‌های قدیمی است، همانطور که اصلاح بزرگ به طراحی ThinkPad بزرگ دهه ۹۰ اشاره دارد.

Pocket Reform بسیاری از انگیزه‌های طراحی لپ‌تاپ‌های بزرگ Reform را به عاریت گرفته است، از جمله صفحه‌کلید مکانیکی کم‌حجم و دستگاه اشاره‌گر مبتنی بر ترک‌بال و طراحی بزرگ و برگشتی. این دستگاه شامل یک صفحه نمایش 7 اینچی 1080p، یک جفت پورت USB-C (یکی از آنها برای شارژ کردن استفاده می شود)، یک اسلات microSD برای افزایش فضای ذخیره سازی و یک پورت micro HDMI برای اتصال به صفحه نمایش در هنگام حضور در محل. . میز کار.

قاب Pocket Reform بنفش حداقل کمی شیک‌تر از قاب Reform مشکی یکدست به نظر می‌رسد.

قاب Pocket Reform بنفش حداقل کمی شیک‌تر از قاب Reform مشکی یکدست به نظر می‌رسد. (اعتبار: MNT)

اصلاح اندازه کامل یک تمرین جالب در سخت افزار و نرم افزار منبع باز است، اگرچه کامپیوتر ساخته شده بر روی باز بودن، معاوضه های زیادی را ایجاد می کند که لازم نیست با یک سیستم “بسته” انجام دهید. شکایت اصلی ما در مورد اصلاح بزرگ، پردازنده ARM بسیار کند آن بود، که برای Pocket Reform تغییری نمی‌کند، اگرچه MNT همچنان روی گزینه‌های پردازنده کمی قدرتمندتر کار می‌کند. حداقل می‌توانید وای‌فای پیش‌فرض 802.11ac را در دستگاه با مودم تلفن همراه و سیم‌کارت افزایش دهید.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات