• خانه
  • اخبار
  • Minecraft زنجیره بلوکی را از بازی بلاک خود مسدود می کند

Minecraft زنجیره بلوکی را از بازی بلاک خود مسدود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Minecraft زنجیره بلوکی را از بازی بلاک خود مسدود می کند


Minecraft زنجیره بلوکی را از بازی بلاک خود مسدود می کندماین کرافتمانند NFT Worlds از تصمیم Mojang متاثر شدند.”>

بزرگنمایی / پروژه های رمزنگاری مبتنی بر ماین کرافتمانند NFT Worlds، با تصمیم Mojang دست و پنجه نرم کردند. (اعتبار: NFT Worlds)

ماین کرافت همچنان در مورد بلاک ها خواهد بود، نه بلاک چین. این بر اساس یک پست وبلاگ رسمی جدید توسط Mojang زیرمجموعه مایکروسافت است که نشان می دهد “ادغام NFT با ماین کرافت معمولاً چیزی نیست که ما از آن حمایت کنیم یا اجازه دهیم.”

در حالی که بازیکنان مدت زیادی است که می توانند برای دسترسی به خصوصی هزینه دریافت کنند ماین کرافت سرورهایی که آنها کنترل می‌کنند، دستورالعمل‌های استفاده شرکت تأکید می‌کند که «همه بازیکنان باید به عملکردهای یکسانی در آن سرورها دسترسی داشته باشند». این در تضاد با نکته اصلی NFT است، که موجانگ آن را به عنوان “یک ویژگی دیجیتال مبتنی بر کمبود و محرومیت که مطابقت ندارد” توصیف می کند. ماین کرافت ارزش های گنجاندن خلاق و بازی مشارکتی.”

جدا از این نوع مسائل فلسفی، موجانگ همچنین نگرانی خود را در مورد “مواردی که NFT ها با قیمت های متورم مصنوعی یا تقلبی فروخته می شوند” و موقعیت هایی که دارایی های NFT “ممکن است به مدیر دارایی نیاز داشته باشد که می تواند بدون هشدار ناپدید شود” ابراز نگرانی می کند. Mojang هشدار می‌دهد که این نوع مسائل به این معنی است که “برخی NFT‌های شخص ثالث ممکن است قابل اعتماد نباشند و در نهایت برای بازیکنانی که آنها را خریداری می‌کنند هزینه بردارند.”

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات