• خانه
  • اخبار
  • Microsoft Dev Box کامپیوتر توسعه ویندوز شما را در پنجره مرورگر مجازی می کند

Microsoft Dev Box کامپیوتر توسعه ویندوز شما را در پنجره مرورگر مجازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Microsoft Dev Box کامپیوتر توسعه ویندوز شما را در پنجره مرورگر مجازی می کند


انتخاب برنامه های کاربردی از فروشگاه مایکروسافت.

بزرگنمایی / انتخاب برنامه های کاربردی از فروشگاه مایکروسافت. (اعتبار: مایکروسافت)

در میان اعلامیه‌هایی که در کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت دیروز منتشر شد، سرویس جدیدی برای سازمان‌هایی بود که به دنبال ارائه ایستگاه‌های کاری توسعه‌دهندگان از پیش پیکربندی‌شده و مجازی‌شده در صورت تقاضا هستند. Microsoft Dev Box با هدف ساده‌سازی فرآیند راه‌اندازی سریع و راه‌اندازی ایستگاه‌های کاری جدید برای توسعه‌دهندگان، با همه ابزارها و وابستگی‌های لازم نصب شده و تمام شده (به اصطلاح) همراه با دسترسی به کد منبع به‌روز و نسخه های تازه از انواع مجموعه های شبانه.

Dev Box بر روی ویندوز 365 ساخته شده است، سرویسی که مدیران فناوری اطلاعات می توانند از آن برای ارائه ماشین های مجازی از پیش پیکربندی شده به کاربران استفاده کنند. مدیران می‌توانند تصاویر سیستم عامل را ایجاد کنند و پیکربندی‌های سخت‌افزاری را با مقادیر متفاوتی از قدرت پردازش، ذخیره‌سازی و RAM بر اساس نیاز کاربران خاص (یا حجم کاری) ارائه دهند. ماشین‌های مجازی Windows 365، شامل اما نه محدود به Dev Box VM، می‌توانند از سایر رایانه‌های Windows یا دستگاه‌های دارای macOS، iOS، Android، Linux یا ChromeOS دسترسی داشته باشند.

محیط‌های توسعه مجازی می‌توانند مزایای زیادی را برای توسعه‌دهندگان و آزمایش‌کنندگان ارائه دهند، فراتر از دسترسی به جعبه توسعه از پیش پیکربندی شده از هر نقطه. اگر نرم‌افزاری را نصب می‌کنید یا تغییری ایجاد می‌کنید که محیط توسعه شما را مختل می‌کند، می‌توانید به راحتی به نسخه کار شناخته شده بازگردید. سرپرست شما می‌تواند محیط‌های مختلفی را برای برنامه‌های مختلف پیشنهاد کند تا از تداخل نرم‌افزاری جلوگیری کند، یا محیط‌های متعددی را برای نسخه‌های مختلف برنامه‌تان پیشنهاد کند تا بتوانید به‌راحتی چندین نسخه را به‌طور همزمان نگهداری، آزمایش و پشتیبانی کنید.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات