• خانه
  • اخبار
  • Locked Phases: Paramount + تریلر رسمی بازی Star Trek: Strange New Worlds را منتشر کرد

Locked Phases: Paramount + تریلر رسمی بازی Star Trek: Strange New Worlds را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Locked Phases: Paramount + تریلر رسمی بازی Star Trek: Strange New Worlds را منتشر کرد


کاپیتان کریستوفر پایک (آنسون مانت، مرکز)، شماره یک (ربکا رومین، سمت چپ) و اسپاک (اتان پک، سمت راست) مجموعه‌های پیش درآمد خود را دریافت می‌کنند: Star Trek: Strange New Worlds، اولین بار در 5 می 2022 در Paramount +.

ماجراهای بین سیاره ای، دسیسه های سیاسی و عاشقانه برای خدمه USS انتظار می رود شرکت، پروژه در تریلر رسمی برای Star Trek: Strange New Worlds. این مجموعه پیش درآمد ماه آینده در پارامونت + عرضه شد.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، یکی از نکات برجسته پیشتازان فضا: کشففصل دوم ظهور سریال های کلاسیک اصلی بود (TOS) شخصیت‌های کاپیتان کریستوفر پایک (آنسون مانت)، شماره یک (ربکا رومین) و اسپاک (ایتان پک). هر سه نقش خود را برای دنیاهای جدید عجیب.

Babs Olusanmokun نقش دکتر M’Benga را بازی می کند. سلیا رز گودینگ وظیفه غبطه‌انگیز پر کردن کفش‌های نیکل نیکلز در نقش کادت نیوتا اوهورا را بر عهده دارد. جس بوش نقش پرستار کریستین چپل را بازی می کند. ملیسا نوایی نقش ستوان اریکا اورتگاس را بازی می کند. بروس اورک نقش یک انار به نام همر را بازی می کند که از یک چشم نابینا است (Aenar یک زیرگونه آلبینو از اندوریایی ها هستند که معمولاً به عنوان نابینا به تصویر کشیده می شوند). و کریستینا چونگ نقش La’An Noonien-Singh (یکی از بستگان یک وسواس انتقام جوی کلاسیک) را بازی می کند. پیشتازان فضا خان شرور).

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات