• خانه
  • اخبار
  • Lenovo ThinkStation P360 Ultra دارای 16 هسته پردازنده و یک پردازنده گرافیکی در یک دسکتاپ کوچک است.

Lenovo ThinkStation P360 Ultra دارای 16 هسته پردازنده و یک پردازنده گرافیکی در یک دسکتاپ کوچک است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Lenovo ThinkStation P360 Ultra دارای 16 هسته پردازنده و یک پردازنده گرافیکی در یک دسکتاپ کوچک است.


P360 Ultra لنوو یک مینی ورک استیشن پرقدرت است.

بزرگنمایی / P360 Ultra لنوو یک مینی ورک استیشن پرقدرت است. (اعتبار: Lenovo)

شما هرگز یک ایستگاه کاری پیشرفته یا رایانه بازی به کوچکی محدوده NUC اصلی اینتل پیدا نخواهید کرد، اما اگر می خواهید یک دسکتاپ کوچک اما با کارایی بالا داشته باشید، گزینه هایی وجود دارد. یکی از آنها ThinkStation P360 Ultra جدید Lenovo است، یک رایانه رومیزی کوچک که پردازنده‌های دسکتاپ Alder Lake نسل دوازدهم اینتل، پردازنده‌های گرافیکی Nvidia RTX A2000 و A5000 با حداکثر 16 گیگابایت VRAM و قابلیت‌های توسعه شگفت‌آوری را در یک جعبه کوچک دارد. فقط 3.9 است. لیتر حجم

ThinkStation دارای پورت های زیادی برای سیستمی به اندازه خود است، با مجموعا هفت خروجی DisplayPort در پشت (سه پورت با اندازه کامل متصل به پردازنده گرافیکی یکپارچه اینتل و چهار مینی DisplayPort متصل به یک GPU اختصاصی)، یک پورت اترنت 2.5Gbps ، یک درگاه اترنت 1 گیگابیت بر ثانیه و چهار درگاه USB-A عقب در پشت. در قسمت جلویی یک جک هدفون، یک پورت USB-A دیگر و یک جفت پورت Thunderbolt 4 خواهید دید.

پورت‌های انتخابی P360 Ultra بسیار شبیه به آنچه در یک مادربرد مینی ITX خوب دریافت می‌کنید، شامل خروجی‌های نمایشگر بسیاری از پردازنده‌های گرافیکی یکپارچه و اختصاصی است.

پورت‌های انتخابی P360 Ultra بسیار شبیه به آنچه در یک مادربرد مینی ITX خوب دریافت می‌کنید، شامل خروجی‌های نمایشگر بسیاری از پردازنده‌های گرافیکی یکپارچه و اختصاصی است. (اعتبار: Lenovo)

مقیاس پذیری داخلی نیز خوب است. ThinkStation می تواند در مجموع دو SSD M.2 و یک هارد دیسک یا SSD 2.5 اینچی و حداکثر چهار ماژول رم DDR5 را در خود جای دهد. گزینه پردازنده گرافیکی 12 گیگابایتی RTX A2000 باید جایی بین RTX 3050 و RTX 3060 کار کند، در حالی که پردازنده گرافیکی موبایل RTX A5000 باید بیشتر شبیه نسخه لپ تاپ RTX 3080 باشد. لنوو پردازنده‌های Alder Lake را از چهار هسته Core i3 تا Core i9 با مجموع 16 هسته (هشت هسته P و هشت هسته E) ارائه می‌کند – بررسی‌های پردازنده ما مزایای این هسته‌های کوچک‌تر را برای حجم کاری نشان می‌دهد که به خوبی در بسیاری از هسته‌ها توزیع می‌شوند. پردازنده).

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات