• خانه
  • اخبار
  • iPadOS 16 به روز رسانی های زیادی دارد، اما ویژگی های چندوظیفه ای جدید به تراشه M1 نیاز دارند

iPadOS 16 به روز رسانی های زیادی دارد، اما ویژگی های چندوظیفه ای جدید به تراشه M1 نیاز دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
iPadOS 16 به روز رسانی های زیادی دارد، اما ویژگی های چندوظیفه ای جدید به تراشه M1 نیاز دارند


پشتیبانی واقعی از نمایشگر خارجی با iPadOS مجهز به M1 در iPadOS 16 ارائه می شود.

بزرگنمایی / پشتیبانی واقعی از نمایشگر خارجی برای آی‌پد مجهز به M1 در iPadOS 16 ارائه می‌شود. (اعتبار: اپل)

CUPERTINO، کالیفرنیا – اپل به طور رسمی آخرین به روز رسانی سیستم عامل iPad خود، iPadOS 16 را در جریان ارائه اصلی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود (WWDC) در روز دوشنبه اعلام کرد. طبق معمول، سیستم عامل تبلت بسیاری از ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های برنامه‌های معرفی‌شده با آخرین نسخه iOS متمرکز بر آیفون را به اشتراک می‌گذارد، اما همچنین شامل برخی تغییرات خاص iPad برای بهبود قابلیت‌های چندوظیفه‌ای و عملکرد می‌شود. -دستگاه‌های بزرگ.

به عنوان مثال، یک ویژگی همکاری به روز شده، به کاربران اجازه می دهد تا در زمان واقعی با برنامه های خاص با هم کار کنند. شما می توانید یک سند را از برنامه Apple Pages از طریق یک “پیوند همکاری” به یک گروه ارسال کنید، که به چندین کاربر اجازه می دهد به جای اینکه هر کدام با کپی خود سروکار داشته باشند، یک فایل را ویرایش کنند. به نظر می رسد این توانایی در مقایسه با برنامه هایی مانند Google Docs به روشی مشابه کار می کند. یک برنامه کاملاً جدید به نام FreeForm همچنین یک بوم به اشتراک گذاشته شده برای جلسات مشترک، یادداشت برداری، طراحی و برقراری ارتباط با FaceTime یا Messages فراهم می کند.

در مورد پیام‌رسانی، برنامه همان به‌روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کند که در iOS 16 و macOS Ventura دریافت می‌کند: توانایی ویرایش یا لغو ارسال پیام‌های اخیر، به‌علاوه توانایی علامت‌گذاری مکالمات به‌عنوان خوانده‌نشده اگر می‌خواهید یادآوری کنید که بعداً به آن‌ها بازگردید.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات