iOS 15.4 هفته آینده می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
iOS 15.4 هفته آینده می آید


تایید شده است که آیفون 13 و 13 پرو در رنگ جدید خود با iOS 15.4 عرضه می شوند.

بزرگنمایی / تایید شده است که آیفون 13 و 13 پرو در رنگ جدید خود با iOS 15.4 عرضه می شوند. (اعتبار: اپل)

Ars Technica دریافت که جدیدترین سیستم عامل آیفون هفته آینده در دسترس خواهد بود. iOS 15.4 قابلیت باز کردن قفل آیفون با تشخیص چهره در حین استفاده از ماسک را در کنار سایر موارد اضافه می کند. ما انتظار داریم این آخرین آپدیت اصلی سیستم عامل قبل از iOS 16 باشد.

iOS 15.4 در ژانویه وارد نسخه بتا شد و به ما نگاهی به ویژگی‌های جدید می‌دهد. اپل تاریخ انتشار مشخصی را برای این سیستم عامل ارائه نکرد، اما دیروز اعلام کرد که آیفون 13 و آیفون 13 پرو سبز رنگ جدید با iOS 15.4 عرضه می شوند و در تاریخ 18 مارس در دسترس خواهند بود.

iOS 15.4 به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از ماسک صورت، قفل گوشی را با Face ID باز کنید. این ویژگی با فوکوس روی چشمان شما کار می کند و می توانید در حین استفاده از عینک (اما نه عینک آفتابی) از آن استفاده کنید. همچنین برای ورود به برنامه ها و استفاده از Apple Pay کار می کند. این واقعیت که دوربین تلفن شما برای ورود به سیستم نیاز به نمای کامل از چهره شما دارد، هنوز مطمئن‌ترین راه برای اطمینان از تقلبی نبودن Face ID است، اما امکان استفاده از تلفن در حالی که ماسک را روی آن نگه داشته‌اید، ممکن است باعث راحتی شما شود.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات