• خانه
  • اخبار
  • Insteon سرانجام خاموش شدن ناگهانی خانه هوشمند را روشن می کند

Insteon سرانجام خاموش شدن ناگهانی خانه هوشمند را روشن می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Insteon سرانجام خاموش شدن ناگهانی خانه هوشمند را روشن می کند


جناس نورپردازی توسط خودتان نوشته شده است.

بزرگنمایی / جناس نورپردازی توسط خودتان نوشته شده است. (اعتبار: Insteon)

شرکت خانه هوشمند Insteon و شرکت مادر آن Smartlabs Inc. آنها هفته گذشته ناگهان ناپدید شدند. در چیزی که احتمالاً به عنوان یکی از معروف ترین خاموش کردن خانه های هوشمند تا کنون از آن یاد خواهد شد، Insteon تصمیم گرفت سرورهای ابری خود را بدون هیچ هشداری به مشتریان خاموش کند و بسیاری از دستگاه های خانه هوشمند را که به ابر Insteon متکی بودند شگفت زده کرد.

راب لیلینز، مدیرعامل اینستون، به هیچ سوال رسانه‌ای درباره اینکه چرا شرکتش ناگهان مشتریانش را رها کرد، پاسخ نداد، در عوض صفحه اطلاعات لینکدین خود را حذف کرد. ابتدا مدیر عامل غایب نقش خود را در Insteon از لینکدین حذف کرد و سپس نام و عکس خود را قطع کرد. او در نهایت کل حساب کاربری خود در لینکدین را حذف کرد. (آرشیو صفحه رهبری Insteon با حضور راب لیلینز برای آیندگان در اینجا محفوظ است.)

Insteon سرانجام وب سایت خود را به روز کرد (بایگانی اینجا) و یک پیام خداحافظی را در بالای هر صفحه در تمام هفته پس از پایان غافلگیرکننده خود ارسال کرد. در این بیانیه که به کسی نسبت داده نشده است، آمده است که این شرکت به دلیل بیماری همه گیر و مشکلات زنجیره تامین از کار افتاده است. شرکت به دنبال خریدار بود، اما نتوانست آن را پیدا کند.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات