• خانه
  • اخبار
  • iFixit و Google فروشگاه رسمی قطعات پیکسل را راه اندازی کردند

iFixit و Google فروشگاه رسمی قطعات پیکسل را راه اندازی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
iFixit و Google فروشگاه رسمی قطعات پیکسل را راه اندازی کردند


iFixit و Google فروشگاه رسمی قطعات پیکسل را راه اندازی کردند

بزرگنمایی (اعتبار: iFixit)

مشارکت iFixit و Google که در ماه آوریل اعلام شد اکنون فعال است. iFixit می‌گوید که قطعات اصلی گوشی‌های هوشمند گوگل اکنون در «ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی که پیکسل در آن موجود است» به فروش می‌رسد.

به نظر می‌رسد iFixit صفحه‌نمایش، باتری و کیت‌های دوربین عقب را برای اکثر مدل‌های تلفن پیکسل، همراه با شانس‌ها و انتهایی مانند چسب و نوار گرافیتی خنک‌کننده ارائه می‌دهد. علیرغم همکاری رسمی با Google، ما فروشگاه iFixit Pixel را منبعی تک مرحله ای برای قطعات پیکسل نمی نامیم. برای Pixel 6 و 6 Pro – که در حال حاضر در حال تولید هستند و باید تعداد زیادی قطعات در دسترس داشته باشند – نمی‌توانید پنل‌های پشتی شیشه‌ای جایگزین، پورت‌های شارژ، دوربین‌های جلو، یا هر یک از کابل‌های ظریفی که ممکن است به‌طور تصادفی در حین شکستن آنها بخرید، خریداری کنید. نصب مجدد جداسازی گوشی فقط لیست رسمی قطعات Pixel 6 Pro را که فقط شش مورد دارد، با یکی از لیست قطعات آیفون که حدود 30 قسمت دارد مقایسه کنید، می بینید که موارد گم شده زیادی وجود دارد.

با این حال، iFixit می‌گوید که تازه شروع کرده است و برای Pixel 2 و نسخه‌های جدیدتر «به افزودن انواع قطعات به کاتالوگ ما ادامه خواهد داد». برای Pixel 6a که در اواخر جولای عرضه می‌شود، iFixit وعده «انتخاب کامل» قطعات را در «در اسرع وقت» می‌دهد.

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات