Horizon: Forbidden West یکی از بهترین دنباله های این بازی در تمام دوران است

Horizon: Forbidden West یکی از بهترین دنباله های این بازی در تمام دوران است


بزرگنمایی / بدین ترتیب سفر آلوی به غرب ممنوعه آغاز شد. (تمام تصاویر موجود در این بررسی توسط Ars Technica بر روی سخت افزار PS5 گرفته شده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.) (اعتبار: Sony Interactive Entertainment)

این بررسی از افق: غرب ممنوعه تا حد ممکن اسپویلرهای کمی را شامل می شود – و بیشتر بازی اول این سری را دست نخورده باقی می گذارد.

هر بررسی یک بازی انحصاری جدید برای پلی استیشن افق: غرب ممنوعه می تواند عظمت بازی را به سادگی با فهرست کردن تعداد چیزهایی که باید تماشا و انجام داد ثابت کند. بیوم های منحصر به فرد بیشتر هیولاهای شدیدتر حالت های تغییر بیشتر سلاح های بیشتر، تله های بیشتر، توانایی های بیشتر. ناگفته نماند که شرط‌بندی‌های بزرگ‌تر روی طرح، که بر مبنای خارق‌العاده نسخه اصلی 2017 هستند، وجود دارد. Horizon: Zero Dawn.

اما برای من، این دنباله کمتر به عنوان لیستی از نکات به یاد ماندنی است، بلکه بیشتر به عنوان ترکیبی از تلاش های بسیاری از طراحان، مهندسان، نویسندگان، هنرمندان و انیماتورهای درخشان است. H: FW احتمالاً بزرگترین ماجراجویی بازی سه‌گانه‌ای است که تا به حال دیده‌ام، زیرا چگونه همه بخش‌های آن به روش‌هایی آشکار و ظریف کنار هم قرار می‌گیرند.

31 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات