• خانه
  • اخبار
  • Google Wallet در حال عرضه برای مشتریان است و با Google Pay در ایالات متحده وجود خواهد داشت

Google Wallet در حال عرضه برای مشتریان است و با Google Pay در ایالات متحده وجود خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Wallet در حال عرضه برای مشتریان است و با Google Pay در ایالات متحده وجود خواهد داشت


در Google Wallet چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد، فقط رابط معمولی NFC و چند کارت وفاداری.

بزرگنمایی / در Google Wallet چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد، فقط رابط معمولی NFC و چند کارت وفاداری.

ظاهراً امروز روز راه اندازی Google Wallet، چهارمین تغییر نام تجاری گوگل در سیستم پرداخت است. کاربران Reddit گزارش می دهند که برنامه برای آنها منتشر شده است و اگر می خواهید سایدلود کنید، نسخه APKMirror ظاهر شده است. گوگل همچنین صفحات پشتیبانی بسیاری را امروز در رابطه با Wallet راه اندازی کرد.

Google Wallet در Google I/O 2022 معرفی شد و نام اصلی محصول پرداخت Google را برمی گرداند. کیف پول ابتدا از سال 2011 تا 2015 وجود داشت، سپس به Android Pay تبدیل شد، سپس در سال 2018 به Google Pay تبدیل شد، و اکنون Wallet در سال 2022 بازگشته است. محصولات پرداخت آشفته Google هرگز بدتر از اکنون نبوده است. Google Pay در آن چیزی شبیه به یک محصول خروجی بوده است. بیش از یک سال در بازار است.

اگرچه نام تجاری Google Pay بیش از یک سال است که وجود دارد، Google یک پایگاه کد کاملاً جدید را در مارس 2021 منتشر کرد. این نسخه جدید Google Pay از پایگاه کد «Google Tez» استفاده می‌کند، یک محصول پرداخت توسعه‌یافته برای هند. در مقایسه با Google Pay قدیمی‌تر، Google Pay جدید دارای رگرسیون‌های بسیاری از ویژگی‌ها بود، مانند از دست دادن پشتیبانی ورود به سیستم چند دستگاه، عدم پشتیبانی از چندین حساب، و عدم سازگاری با هر چیزی که سیم کارت نداشت، به این معنی که وب سایت Google Paid باید از عملکرد محروم می شد.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات