• خانه
  • اخبار
  • Google Play مجوزهای برنامه را به نفع توضیحات نوشته شده توسط توسعه دهندگان پنهان می کند

Google Play مجوزهای برنامه را به نفع توضیحات نوشته شده توسط توسعه دهندگان پنهان می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Play مجوزهای برنامه را به نفع توضیحات نوشته شده توسط توسعه دهندگان پنهان می کند


مهلت توسعه دهندگان Google برای بخش جدید امنیت داده در فروشگاه Play هفته آینده (20 ژوئیه) است و ما شروع به دیدن آینده حریم خصوصی Google Play می کنیم. بخش ایمنی واقعی داده ها در آوریل شروع به کار کرد، اما اکنون که مهلت توسعه دهندگان نزدیک است… گوگل است خاموش شدن بخش جداگانه “مجوزهای برنامه”؟ این به هیچ وجه حرکت حریم خصوصی خوبی به نظر نمی رسد.

برگه جدید ایمنی داده ها در فروشگاه Play پاسخ گوگل به یک ویژگی مشابه در iOS 14 است که لیستی از ملاحظات حفظ حریم خصوصی ارائه شده توسط توسعه دهندگان را نشان می دهد، مانند داده هایی که برنامه جمع آوری می کند، این داده ها چگونه ذخیره می شوند و داده ها با چه کسی ذخیره می شوند. به اشتراک گذاشته شده است. در نگاه اول، ورودی‌های ایمنی داده‌ها ممکن است کاملاً شبیه به لیست مجوزهای برنامه قدیمی به نظر برسند. چیزهایی مانند “مکان” دریافت می کنید، و از برخی جهات بهتر از یک لیست ساده از مجوزها است، زیرا توسعه دهندگان می توانند توضیح دهند که چگونه و چرا هر بیت داده جمع آوری می شود.

تفاوت در است چگونه این داده ها در سیستم گوگل قرار می گیرند. لیست مجوزهای قدیمی برنامه تضمین شده بود که معتبر هستند زیرا توسط Google به طور خودکار با اسکن برنامه ساخته شده است. در همین حال، سیستم ایمنی داده ها بر روی سیستم افتخاری کار می کند. در اینجا توضیح توسعه‌دهنده Google درباره نحوه عملکرد برگه جدید آمده است:

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات