• خانه
  • اخبار
  • Google Meet قبلاً اطلاعات دقیق پهنای باند را با کارفرمای شما به اشتراک گذاشته است

Google Meet قبلاً اطلاعات دقیق پهنای باند را با کارفرمای شما به اشتراک گذاشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
Google Meet قبلاً اطلاعات دقیق پهنای باند را با کارفرمای شما به اشتراک گذاشته است


Google Meet دقیقاً لحظه‌ای را مشخص می‌کند که صدای کسی شبیه یک ربات می‌شود.

بزرگنمایی / Google Meet دقیقاً لحظه‌ای را مشخص می‌کند که صدای کسی شبیه یک ربات می‌شود. (اعتبار: گوگل)

آخرین به‌روزرسانی برای Google Meet یک ویژگی جدید است که به مدیران Google Workspace اجازه می‌دهد پهنای باند کارمندان را در طول تماس ببینند.

ابزار کیفیت Meet به‌روزرسانی شده، اطلاعات پهنای باند ورودی و خروجی را نمایش می‌دهد و «پهنای باند موجود تخمینی» کاربر را با پهنای باند مورد نیاز Google Meet برای هر بار مکالمه مقایسه می‌کند. Google Meet میانگین اعداد را برای هر فرد در طول مدت مکالمه ثبت کرده است، اما ابزار جدید اکنون باند فرکانس هر فرد را در نموداری از ثانیه به ثانیه نشان می دهد. گوگل می گوید: “ما امیدواریم با افشای این اطلاعات دقیق، مدیران بتوانند به راحتی عیب یابی کنند یا کیفیت مکالمات را برای کاربران خود بهبود بخشند.”

فهرست کامل همه چیزهایی که Google Meet ثبت می کند و با کارفرما یا مدرسه شما به اشتراک می گذارد طولانی است. این شامل آمار شبکه مانند لرزش، از دست دادن بسته، ازدحام و زمان پینگ، اینکه آیا از کابل استفاده کرده‌اید، اتصال Wi-Fi یا سلولی، سطوح میکروفون و بلندگو، استفاده از CPU و FPS، و هرگونه اقدام تعدیل می‌شود. همچنین یک دفتر خاطرات حسابرسی Google Meet وجود دارد که به مدیران Workspace امکان دسترسی به دفترچه خاطرات هر جلسه، شامل نام‌ها و توضیحات هر جلسه و همه شرکت‌کنندگان را می‌دهد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات